Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

insallah sönmeyiz bi süre sonra :KK70: bence de su an guzel bi hareketlilik var..yalnız boyle son bıkac gun olunce zaman gecırmek zor oluyomus gercekten:KK1: bu arada benım cetvel daha 7 gunun var dıyo bense 19u dıye dusunuyorum ..acaba nerde yanlıs yapıyorum kı..neyse 23üne kadar beklerım, olmazsa teste gerek kalmaz di mi :KK1::KK1:

evet canım son günlerde insanı bir heyecan basıyor sahiden :KK1: inşallah bu sefer son bekleyişindir. bence 19 unda yap 23 te bi daha yaparsın :KK34: ben dayanamıyorum hiç yapıveriyorum hemen. hoş sonra boyumun ölçüsünü alıyorum ama napyim :KK1:

Son düzenleme:
Arkadaşlar aşağıdaki listeyi, kk daki konu ile ilgili topiklerden, internetten derleyerek oluşturdum. Kendime ait bilgiler değildir referans veremedim, karıştırıp yazdığım için. Ancak deneyenler fayda görmüş. Hepsi zaten tükettiğimiz şeyler, sağlıklı besinler. Hepsinin sürekli yenilebilmesi zor tabii ama aklınızda bulunsun, ağırlık vermek isteyen olur diye sizinle paylaşmak istedim.

Erkekler İçin Besin Listesi
Ceviz
Fındık
Antep Fıstığı
Çiğ Badem
Siyah üzüm kurusu
Erik kurusu
Kayısı kurusu
İncir kurusu
Kabak çekirdeği
Ay çekirdeği
Arı sütü-polen-bal karışımı
Polenli süt
Zeytinyağında bekletilmiş incir kurusu (geceden bekletilecek)
Keçiboynuzu pekmezi – Keçiboynuzu özü

Muz

Elma
Kivi
Çilek
Ahududu
Hurma
Üzüm
Greyfurt
Havuç suyu
Portakal suyu
Yeşillikler: Bol limonlu Nane, roka, dereotu, maydonuz , fesleğen (bolca fesleğen), soğan

Brokoli
Kereviz
Pırasa

Enginar
Bakla
Hıyar
Bezelye
Ispanak
Nohut yemeği
Balık,
Şalgam

Kefir
Yumurta
Hindi
Köri
Vanilya
Yoğurt
Ginseng çayı
Çakşır otu çayı (veya balla karıştırıp macunu- içine tarçında konabilir)
Alkol ve sigara tüketilmeyecek. Ya da minimum seviyede.

kuzum sen bu konuda prof oldun ya :KK9: yalnız bu kadar vitamin ve enerjiden sonra vay o adamların haline :KK37: :KK23:

Son düzenleme:
kuzum sen bu konuda prof oldun ya :KK9: yalnız bu kadar vitamin ve enerjiden sonra vay o adamların haline :KK37: :KK23:

evet ya finans sektörüne bu kadar ağırlık versem tez zamanda müdür olucam da işte tercih meselesi :KK60: esas vay bizim halimize kızım enerji tavan yapacak artık varın gerisini siz düşünün :KK35: :KK52:

evet ya finans sektörüne bu kadar ağırlık versem tez zamanda müdür olucam da işte tercih meselesi :KK60: esas vay bizim halimize kızım enerji tavan yapacak artık varın gerisini siz düşünün :KK35: :KK52:

onu yazacaktım bende.. yalnız karşılığında bizede enerji yapacak uykumuzu kaçıracak bir liste bekliyoruz :118:

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu yandık desene :KK53::KK37::KK52::KK76::KK15:

benim koca yazık tam teslimiyet sergiliyo şu sıralar. ne versem gık demeden yiyo, garibim :KK53: bir de sen sigara içtiğin için iki katı yemen lazım diyip sürekli sigarının zararları ile ilgili mail bombardımanına tutuyorum :KK37: garibim ya :KK9: geçenlerde diyoki, kola içmicem ben çok zararlı :KK1:

benim koca yazık tam teslimiyet sergiliyo şu sıralar. ne versem gık demeden yiyo, garibim :KK53: bir de sen sigara içtiğin için iki katı yemen lazım diyip sürekli sigarının zararları ile ilgili mail bombardımanına tutuyorum :KK37: garibim ya :KK9: geçenlerde diyoki, kola içmicem ben çok zararlı :KK1:

hahaaaaa çok iyi ya biz o kadar dikkat ediyorsak onlarda dikkat edecekler dimi ama :KK76:

hahaaaaa çok iyi ya biz o kadar dikkat ediyorsak onlarda dikkat edecekler dimi ama :KK76:

evet ya aynen :KK1: ben zaten çoğu şeyi gizli gizli veriyorum. mesela kerevizi seviyor ya sürekli kereviz salatası yapıyorum (bilmiyo öyle bi yararı olduğunu) ya da diğer şeyler. birde adamın değerleri iyi çıkıyor maşallah :nazar: sorun ben de aslında ama yine de dikkat etmek lazım. sağlıklı spermler tedavi gören yumoşları döller belki, inşallah :KK16:

ooo kızlar muhabbet almıs basını gıtmış..:KK14: papılım 70 tane okudum.. rabbım kabul etsın..

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
1080
ebebebruli
440
efsunn07
160
asyahayat
65
edlin
600
clore
23
kalan
1986

ooo kızlar muhabbet almıs basını gıtmış..:KK14: papılım 70 tane okudum.. rabbım kabul etsın..

Valla kuzum ya, iyice geyiğe bağladık :KK1: Allah kabul etsin inşallah bitanem. :KK16:

evet ya aynen :KK1: ben zaten çoğu şeyi gizli gizli veriyorum. mesela kerevizi seviyor ya sürekli kereviz salatası yapıyorum (bilmiyo öyle bi yararı olduğunu) ya da diğer şeyler. birde adamın değerleri iyi çıkıyor maşallah :nazar: sorun ben de aslında ama yine de dikkat etmek lazım. sağlıklı spermler tedavi gören yumoşları döller belki, inşallah :KK16:

inşallah biran önce faydasını görürüzde hamile kalırız bebem ya artık çok istiyorum 2 yılımız bitti neredeyse Allah ım daha fazla beklettirmez inşallah :KK16:

evet canım son günlerde insanı bir heyecan basıyor sahiden :KK1: inşallah bu sefer son bekleyişindir. bence 19 unda yap 23 te bi daha yaparsın :KK34: ben dayanamıyorum hiç yapıveriyorum hemen. hoş sonra boyumun ölçüsünü alıyorum ama napyim :KK1:

ben de dayanamam yaparım gıbı gelıo zaten :)) ınsallah hayırlısı olsun canım hepimiz için...bu arada benı de bı listeye eklermısınız heyecan olsun:nazar:

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
1110
ebebebruli
440
efsunn07
160
asyahayat
65
edlin
600
clore
23
kalan
1956

inşallah biran önce faydasını görürüzde hamile kalırız bebem ya artık çok istiyorum 2 yılımız bitti neredeyse Allah ım daha fazla beklettirmez inşallah :KK16:

İnşallah canımmmmmm inşallah :KK16:

selam kızlar nasılsınız bakalım.. benim bulantılar aynen devam .. bu arada bebişin kalp atışlarınıda duyduk :))) haber vereyim dedim..

selam kızlar nasılsınız bakalım.. benim bulantılar aynen devam .. bu arada bebişin kalp atışlarınıda duyduk :))) haber vereyim dedim..

hadi gözün aydın cnm.. bulantılar ılk 3-4 ay devam eder malesef.. ben toplamda belkı 4 defa anca cıkarmısımdır ama 5.aya kadar hep bulandı.. bu his bile kötüüüü :KK43:(

Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16:

Canım geçmiş olsun ya, daha devam edecektir bulantılar ama kimisinde 12-14 haftalarda tık kesiliyormuş. İnşallah senin de öyle olur. Maşşalahhh bebişkonaaa :nazar: :nazar: Bir dahaki randevun ne zaman? Kendine dikkat et. Sabah uyandığında kraker ye belki iyi gelir bulantına. öpüyorum seni :KK54: Kendine ve bebişe iyi bak canım :KK16:

bende umutlar tükendi..kırmızılar allar geldii:KK52::KK52: önümüzdeki maçlara bakcaz artık :)) listeye ona göre ekleyın..herhalde benım de 6.ay fılan oldu yaa :26:

hadi yaaaaa :KK53: ee 19u diyoduk 23ü diyoduk erkenden gelmiş hınzır. neyse canım önümüzdeki maçlara bakarsınız artık :KK16:

slm cnm çok şükür iyiyiz sen nasılsın inşallah biran önce geçer bulantın çıkartsanda ye canım bebek ordan alır alacağını maşallah bebemmm Allah ım kucağınada almayı nasip etsin dikkat et kendine öpüyorum çokk :KK49:

bende umutlar tükendi..kırmızılar allar geldii:KK52::KK52: önümüzdeki maçlara bakcaz artık :)) listeye ona göre ekleyın..herhalde benım de 6.ay fılan oldu yaa :26:

hayırlısı böyleymiş cnm yeni ay yeni umut biliyorsun beklenmedik bir anda gelir inş.bebiş fazla beklettirmez :KK54:

X