Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bitanem hsg, ilaçlı rahim filmi.. rahme ilaç verip bakıyorlar tüpler açıkmı yapışıklık varmı falan diye. bende geçen ay çektirdim o yüzden korunmuştuk. belki vesile olur bizedeeee

oooo iyiyiymişş süpermişşş hattaaa hadi bakalımmm

hıımmm anladım cnm..ya kızlar bırsey sorcam sorum hepınıze..bu kan pıhtılasması testlerı varmıs..cogu gebelık bu yuzden olmuyormus yada dusukler meydana gelıyormus..ve test sonucunda sorunun bu oldugu anlasılırsa tedavı ıle rahatlıkla dogum yapılabılıyormus..

sorum su. bu test dusuklerı olanlara yapılıyor yoksa hıc gebe kalmayanlarada yapılıyor mu? arastırdınız mı? cok ınsandan dudum meger pıhtılasma sorunum varmıs 6 yıl sonra anlasıldı falan fılan dıe:44::44:

merhaba canım bunu düşük yapanlarda araştırıyorlar canımm hiç gebe kalmayanlara yapmazlar..

Evet canım aynı şeyi ben de düşünmüştüm mesela ilk düşükten sonra bile araştırılmıyormuş. ikinci üçüncü, tekrarlayanlardan sonra bakıyorlar. ben de herhalde gebe kalamanlarda anlaşılmıyor diye düşündüm dediğin gibi hiç duymadım doktorumdan ya da başkasından. ama sormak lazım belkide hiç tutunamıyo bebiş dediğin gibi :26:kan testi ile mi anlaşılır acaba, yoksa düşükteki pataloji rapordamı çıkıyor sonuç

cnm bunun ayrı bı testı varmış..çok tefrruatlı.. ücreti de hastanesıne göre 1.500 ıla 3bın arasında degısıyormus

cnm bunun ayrı bı testı varmış..çok tefrruatlı.. ücreti de hastanesıne göre 1.500 ıla 3bın arasında degısıyormus

hmmm anladım tatlım.. ben bi sorayım bakalım gidince doktora. kadında ne sorsam gülüyo kikirik gibi bilmiyoruz ondan soruyoruz herhaldeee takılma bunlara sen diyip geçiştiriyo beni ahh kadın doğumcu olmak vardı

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
430
ebebebruli
190
efsunn07
60
asyahayat
30
edlin
330
clore
8
kalan
3396

Allah kabul etsin Edlinimmmmmmmmm

ebrucummm ben geldimm Tefriciye okuyodumda bir süre hayattan soyutladım kendimi, işimde yoktu rahat rahat okudum. 200 tane. Allahım kabul eder inşallahhhhhhhhhhhhh

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
630
ebebebruli
190
efsunn07
60
asyahayat
30
edlin
330
clore
8
kalan
3196

Allah ım kabul etsn canımmmmm

1248 kaldı cnm bu akşam okurum bende yazarım size h.sonu aöf sınavlarım var sabah akşam çok yorulcam

1248 kaldı cnm bu akşam okurum bende yazarım size h.sonu aöf sınavlarım var sabah akşam çok yorulcam
<BR><BR>Allah kolaylık versin canım benim, inşallah tüm dersleri verirsin bende okumuştum 2. üni olarak aöfte. anam sabahtan akşama kadar sürerdi o sınav. bir de iki gün dediğin gibi. helak olurdum. kaçıncı sınıftasın sen şimdi

Amin cnm benim ya sorma sabah 9,30 öğlen 14,00 de ayrı ayrı var 4.sınıfım canım işletme son sınıftayım inşallah biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…