Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

iyi akşamlar kıslar kocaman öpüldünüz.PRENSES sen takıl bizimle arkadaşlar yarın görünce ekler.

günaydın kızlar dün doktora gittim adetimin 3. günüydü bana fostiman 75 diye iğne yazdı yumurta geliştirme iğnesiymiş 6 tane vurul 1 haftada pazartesi gel tekrar görcem dedi benim ilk hamileleliğimde menegon diye iğneyle oldu sonra çatlatma iğnesi vuruldum hamile kaldım ama malesef 2 ay önce bebeğim öldü karnımda 3 buçuk aylıktı aaba bu iğne işe ararmı menegon yaramıştı 4 yumurtam olmuştu 2 si çatlamıştı....

inşallah işe yarar canım da hamile kalırsın yine bu ay

efsunn hamileymişşn hayırlı olsn canım ben uzun zamandr giremiyorm bulantılr mahvetti beni sizlri cok merak ettm bikac arkadas daha vardı cok isteyn rabbim herkeze nasip etsn duamdasınz

Kıslar günaydın.nasılsınız bakalım.ben bugün son iğnemi yapacağım.yarın akşam doktor kontrolü var bakalım ne dicek merak ediyorum inşallah işe yaramıştır.

kıslar günaydın.nasılsınız bakalım.ben bugün son iğnemi yapacağım.yarın akşam doktor kontrolü var bakalım ne dicek merak ediyorum inşallah işe yaramıştır.

gunaydın tatlım hadi hayırlısı bakalım ağrıda yapıyordur bu iğneler sana inş.güzel haberler vereceksin cnm

efsunn hamileymişşn hayırlı olsn canım ben uzun zamandr giremiyorm bulantılr mahvetti beni sizlri cok merak ettm bikac arkadas daha vardı cok isteyn rabbim herkeze nasip etsn duamdasınz

Tatlım çubuk kraker çok işe yarıyormuş denemişsindir gerçi,çok geçmiş olsun.. Hamilelik takvimi yapsana bebişin ne kadarlık olmuş görelim bizde :)))

Kıslar günaydın.nasılsınız bakalım.ben bugün son iğnemi yapacağım.yarın akşam doktor kontrolü var bakalım ne dicek merak ediyorum inşallah işe yaramıştır.

canım bu senin kaçıncı günün şimdi, inşallah hayırlı sonuçlarla döneceksin

canım çok teşekkür ederim sanada Sağlıklı doğumlar nasip etsin Rabbim.
forumda okudum sade soda da iyi geliyormuş

inşallah canım güzel haberlerle gel yarın

benimde son 4 gunum inş.olmam ya eğer olursamda gitmiycem doktora kendi haline bırakacam

canım benim hadi inşallah tutmuştur bu ay kendi haline bırakmak iyi olur aslında ama ben hiç bırakamadığım için dr beni rahatlatıyor, çünkü düşünmeden edemiyorum ve kafamda kuruyorum milyonlarca şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…