Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Batasıcamı yazmayı unutmuşum

18 ağustos arefeeeeeee günüüüüüüü

son adetim olcak inşş inanıyorum :)))

Olmazsa da dert değil

yaş 29 bir düşük yaaşadım bir yılı geçti hala umutla bekliyoruz :)) bat 28 temmuz çok az kaldı çok

hayırlı olsun topiğimiz, önerimi değerlendirdiğini görmek güzel

Ben de bilgi vereyi canım sana,

yaş:29 deneme:3 bebek:ilk sat:20 haziran nasıl hamile kaldığı:normal yollarla (öyle mi denir bilemedim) Şehir:Ankara

kızlar güncelleme yapıcam ama ufak bir sorunla karşılaştım yetkilerle temasa geçtiim

kizlar agustos topigi vardi zhaten geridönüsüm ün actigi. ben oradan takip ediyordum.

neyse artik ikisinide takip ederim.

efsuncumm benide eklermisin canim

33 yasindayim almanyadan katiliyorum

sat 4 temmuz

bat 2 agustos

ilk bebek olcak insallah

ikinci denememmiz

merhaba kızlar bende geldim.yaş 32 2.bebek 2.deneme bat 26 temmuz(heran gelebilir)

ebruli benimde dün akintim ve de kasik batmalarim cok vardi. muhtemelen yumurtlama günümdü

ama biz iki gün önce degerlendirmistik. ama bugün ve yarin degerlendiremyecegiz esim olmadigi icin

acaba o iki gün önceki spermcikler canli kalmislarmidir ki? insallah hala canlidirlar da yumurtayla bulusmuslardir.

bat im 2 agustos . bakalim ne olacak

benide yazarmısınız, yaş 31 e yaklaşıyo :) ...2,5 yıllık evliyim, bat 31 agustos, ilk deneme bu ay

efsunuım nerdeisn gülüm listemiz güncellenmiyor mu ecebaaa

olduktan sonra tutar cnm sanki annelerimiz yumurta gunlerinimi biliyorlardı

http://VİRÜSVİRÜSVİRÜSVİRÜSVİRÜSVİR...RÜS/baba_olmak/baba_adaylarina_da_folik_asit…

kızlar erkeklerinde folik asit içmesi gerekiyormuş. demin bir arkadaşta sormuştu temmuz topiğinde.

linki koyamamışım.

FOLİK ASİT eksikliği, sadece bebeği taşıyan anne adayı için değil, baba adayı için de büyük önem taşıyor. Bahçeci Kliniği Aile Hekimi ve Beslenme Danışmanı Dr. Murat Berksoy, “Araştırmalar, folik asidin erkeklerde sperm kalitesini sağlamak için gerekli olduğunu gösteriyor. Sperm sayısı azlığı durumunda folik asit eksikliği düşünülüyor” dedi.

Düşük folik asit seviyesinin, sperm içindeki DNA bozuklukları ile ilişkili olabileceğinin saptandığının söyleyen Dr. Murat Berksoy, konuyla ilgili şu bilgileri veriyor:
“Folik asit eksikliğinin, bebeklerdeki doğumsal defektlerle ve ileri yaşlarda ortaya çıkabilecek kanser hastalıkları ile ilişkili olduğu düşünülüyor. Folik asit seviyesindeki yetersizliğin düşük sperm yoğunluğu ile ilişkili olduğu da ortaya kondu. Ayrıca, gelecekte çocuk sağlığı alanında önemli bir rolü olabileceği öngörülen folik asidin spermin DNA bütünlüğünü korumak için gerekli olduğu bildiriliyor. Folik asit eksikliğinin, anemi ve büyüme geriliği gibi hastalıklarla bağlantılı olduğu saptandı. Yani; DNA üretimi için gerekli olan folik asit, düzgün sperm gelişimi için hayati önem taşıyor.”

cnm benm bat ıkı gun once ayın 21dı ama daha olmadım genelde gcer gercı bu aya bır umıtt havuc ıncır kurunu yaptım regl dusenlıgı ıcın ama gene ıse yaramdı sanırımkı olmadım dahaa ebenıde yaz ın olurmu lısteye ınsl.. Paylasımlarımız hayırlıolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…