Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Allah kime nasip ediyorsa oluyor cnm ya...bizde arkadaşlarla aynı zamanda başlamıştım düşünmeye şimdi onlar 5-6 -7 aylık hamileler bende tık yok ki benim 2.olacak kızımda hiç bukadar beklemedik hemen olmuştu ama şimdi olmuyor.doğum kontrol hapı bile kullanmadım ama nasip işte.

Bugün 14.günüm bu sabahı değerlendirdik.Eşim dediki bu seferde oldu oldu artık yapacak bişi yok..aşılamamı tüp mü ne olcak onu yapalım :KK43: köşeye sıkışmış durumdayım...ortada hiçbir problem yokken olmuyor bu daha da üzüyor beni :KK43:

arkadasım durumumuz aynı aslında seninle adet günlerimz aynıydı hatırlarsan şimdi bendee ayn seyi söyleyecktim sen galiba 28günde ade oluyosn 20sinde oldgunagöre bbende 31 yada 30 günde olyordm 28.günü asam cok cok hafif bir leke geldi bende tamam adet oludm dedim ilk defa cok ta üzülmedm önümzdeki ay klomene baaslama kararı aldım 3gün agecti aradn bir daha o leke gelmedi cıldıracm üzüldügüm iki sy var 1.si ilhicce orucunu tutuyordm 3gündr olacm diye tutmadm 2.si hamile degilim biliyorm cünkü kupkuruyum hamil olsam akıntım artardı hiçbir adet blirtimde yok sancı falan ben şimdi napacm ümitlenmk istemiyorm yarın doktora gittim gittim yoksa 1haftaa tati hiç gidemicm anlayacagın kafam cok karısık napacm bilmiyyorm adettlerm düene girmems olsa gecte olsa olur dicem ama düzene girdi2ydr tam 22sinde oluyorm kistten korkuyorm acıkcası iinsaallah olmamstr

kzlar cok acill yardımınıza ihtiyacım var ovelasyn tesi haileligi gösterir mi baska siede buldm gösterir yazıyodu ama ben aramzda yasayn var mı diye merak ediyorm lüfen hemen vp atın ben testi yaptım cizgiler kopkoyu cıktı heycanlandm bugün adet günüm ama olmadm yapaan varsa yanlıssa bile söylesn gösermz desin bende ümitlenmiyim hamile olan arkadaslardn biinde test varsa lütfen yapsn koyu cıkarsa inannacm ve mutlu olacm

kzlar cok acill yardımınıza ihtiyacım var ovelasyn tesi haileligi gösterir mi baska siede buldm gösterir yazıyodu ama ben aramzda yasayn var mı diye merak ediyorm lüfen hemen vp atın ben testi yaptım cizgiler kopkoyu cıktı heycanlandm bugün adet günüm ama olmadm yapaan varsa yanlıssa bile söylesn gösermz desin bende ümitlenmiyim hamile olan arkadaslardn biinde test varsa lütfen yapsn koyu cıkarsa inannacm ve mutlu olacm

canım inş. öylesindir ama bende çok okudum burda.yumurtlama testinde de çift çizgi çıkıyormuş hamileysen eğer :) bence eczaneye git bi test al bakalım birde ondan dene..

canım inş. öylesindir ama bende çok okudum burda.yumurtlama testinde de çift çizgi çıkıyormuş hamileysen eğer :) bence eczaneye git bi test al bakalım birde ondan dene..

cok sagol cvbın için canıım am ben test ypmaya cokkorkuyorm negatf cıkınca cok züzlüyorm cünkü bunu bile asıl yaptım bilmiyorm keske yapmasaydm test için erken degilmi cıkmayailir benim ilk gebeligimde idrar testinde 6.gün bile cıkmamstı yarın daha bir gn gecmiş olack cıkmazsa daha cok üzülürüm

cok sagol cvbın için canıım am ben test ypmaya cokkorkuyorm negatf cıkınca cok züzlüyorm cünkü bunu bile asıl yaptım bilmiyorm keske yapmasaydm test için erken degilmi cıkmayailir benim ilk gebeligimde idrar testinde 6.gün bile cıkmamstı yarın daha bir gn gecmiş olack cıkmazsa daha cok üzülürüm

cnm kafanda durdukça daha kötü olur yap test varsa çıkar silikte olsa cnm inşallah bebiş geliyordur.:KK49:

cnm kafanda durdukça daha kötü olur yap test varsa çıkar silikte olsa cnm inşallah bebiş geliyordur.:KK49:

canım haklısında sorma sebebm daha bugün adet günüm normal gebelik testinde günün gecmedn özellikle 6 7gün gecmedn cıkmıyo aslında ben adeim gecmedn ne test yaparm nede kimseye soru sorarm basm cok sıkıştı ondn soruyorm 3gün snra memlekete gidecz hamileye yok yasaktr bana 2kat yasak cünkü 2düşügm var benim hep ytmam gerek bileti aldık biran önce ögrenmezsm bileti iptal edemicz kan testide yaptıramıyorm dokto izinde baskada yaptıracagm yeryok anlayacagn tam bir cıkmazdaymm kafam co karısık

rabbime binlerce milyonlarca şükürlerr olsun HAMİLEYİMMMMM 1senedr bu anı bekliyordm kaybettigim bebeggimin yeri dolsun istedim sonunda oldu bundn sonra beni zor günler bekliyo cok dikkatli olmam lazm duanızı eksik etmeyin RABBİMDN ümidinizi asla kesmeyn vakti saati gelince mutlaka olacktr yeterkki sabır ve dua edelim rabbim gönlünüze göre versin inaın buraya hamileym yazacgıma inancımı ben bile kaybetmiştim olunda gitmeyn bişeyler vardı ama hiç beklemedigim bir anda oldu sizlerde öyle olursunz insaallah bhcg ile ilgili pek bilgim yok netten baktım 212.60 iyimi sizce

rabbime binlerce milyonlarca şükürlerr olsun HAMİLEYİMMMMM 1senedr bu anı bekliyordm kaybettigim bebeggimin yeri dolsun istedim sonunda oldu bundn sonra beni zor günler bekliyo cok dikkatli olmam lazm duanızı eksik etmeyin RABBİMDN ümidinizi asla kesmeyn vakti saati gelince mutlaka olacktr yeterkki sabır ve dua edelim rabbim gönlünüze göre versin inaın buraya hamileym yazacgıma inancımı ben bile kaybetmiştim olunda gitmeyn bişeyler vardı ama hiç beklemedigim bir anda oldu sizlerde öyle olursunz insaallah bhcg ile ilgili pek bilgim yok netten baktım 212.60 iyimi sizce

hayırlı olsun tatlım çokkk sevindim inan..bizlere umut oldunn..ço dikkat et kendine yolada gidiyormuşşun..inş.bende güzel haberler verebilirim..dediğin gibi umut tükeniyor yavaş yavaş..inş..senin gibi hayırlı haberler alırız sonunda.

hayırlı olsun tatlım çokkk sevindim inan..bizlere umut oldunn..ço dikkat et kendine yolada gidiyormuşşun..inş.bende güzel haberler verebilirim..dediğin gibi umut tükeniyor yavaş yavaş..inş..senin gibi hayırlı haberler alırız sonunda.

aradasm burada birbirimize umutaolalım diye varrz zaten benim hikaemi az cok biliyordunz sırf içinz rahatlasn diye yazdm ben cok dua ettim hep meryem suresini okudm şiddetle tavsiye ediyorm rabbim dualr yüzü suyu hürmetine verdi 1senenin 9ayı hersey normal oldugu halde olmadı demekki bir vakti vardı yarın ck mübarek bir gün hepinize dua edecmlütfen sizlerde allaha sıgının cok ibedet ve da edin cünkü O ndan baska kimse veremiyo demekki vakti saati vardı ki oldu yoksa hersey normaldi yine olabilirdi ama olmadı sabrım sınandı sizlerinde öyle insaallah sabrınz tükenmedn olur rabbim yar ve yardmcınz olsun yarın ki oruc cok önemli tutabilrsenz bin senelik ibadet oruc ve kurbana denk geliyo böyle bir günü kacırmayın derim ben

bayramımız mübarek olsun şimiden rabbim herkezin gönlüne göre versin dularımızı kabul etsn insaallah

kızlar rabbime çok şükür sonunda hamileyimmmmmmmmmmmm.................... :KK49: tam bir sene olmuştu bu ay doktor eğer bu ayda olmazsa onümğzdeki ay tedaviye başlıcaz demişti ve tekrar tekrar rabbime şükürler olsun ki tedaviye gerek kalmadan bayramın ilk günü bu mutlu haberi aldım allah hepinize ama hepinize bu duyguyu yaşatsın ... allah hepimizin yardımcısı olsun .... :KK49: :KK49:

Son düzenleme:
kızlar rabbime çok şükür sonunda hamileyimmmmmmmmmmmm.................... :KK49: tam bir sene olmuştu bu ay doktor eğer bu ayda olmazsa onümğzdeki ay tedaviye başlıcaz demişti ve tekrar tekrar rabbime şükürler olsun ki tedaviye gerek kalmadan bayramın ilk günü bu mutlu haberi aldım allah hepinize ama hepinize bu duyguyu yaşatsın ... allah hepimizin yardımcısı olsun .... :KK49: :KK49:

bennde bayramdan 2gün önce almıstm haberi cok mutlu oldum senin adına rabbim kucagımıza almayıda nasip etsn

kızlar yardım edermisiniz 22 yaşındayım 2 yıllık evliyim 2 ay önce bebeğim karnımda öldüm 3 aylıktı kürtaj oldum doktor rahim tertemiz dedi kist falanda yokmuş adet olmadım duphashn kullandım adetin 3. günü de serephone yazdı günde 2 tane 5 gün sürdü acaba hamile kalırmıyım ki benim tek sorun düzensiz adetti ....hamile kalırmıyım tekrar çok istiorum ..:KK43:(((((((((((

çok güzel canım yaaa hayırlı olsunn rabbim kucagına almayıda nasip eder inş.. negüzel bayram hediyesi olmuş size..:emir_bebek:

X