Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

saol kuzucum iyi dileklerin bizim için ne istiyosan rabbim sana kat kat versin

canım 41yasin okumaya benide ekleyebilirsiniz,ben sizin için dua ederim,sizde bana dua edersiniz rahat bi hamilelik ve kolay doğum için hı?

birakmam bitanem gozun arkalarda kalmasin cok bekletme ama sen bizi yinede tamam opuldun fistigim

yaa kızlar daha benim adetim tam sökülmedi sabahtan beri o kadar az geldi ki anlatamam vede karnım gazdan patlıcak gibi görseniz 6 aylık hamile dersiniz neden böyle oldum anlamadım valla iyice dengesizleştik yaa

yaa kızlar daha benim adetim tam sökülmedi sabahtan beri o kadar az geldi ki anlatamam vede karnım gazdan patlıcak gibi görseniz 6 aylık hamile dersiniz neden böyle oldum anlamadım valla iyice dengesizleştik yaa

herkese selaam misafirlerim vardı giremedim ancak nasip oldu. Canım niye böyle oldu ki daha önce olmyuodu dii mi

zaten gidebilirsem adetin 3. günü çağırdı doktor gitmeye çalışçam söylerim onuda sen neler yaptın
benim de misafirlerim vardı onlarla ilgilendim.Göğüslerim şiş ve acıyo her adet dönmne yakın olduğu gibi. araada kasık acısı oluyo.Başka hhiçbir şey yokk.4eylülü bekliyorum pek te umudum yok açıkçası kndimi hazırlıyorm :44:

allah yardımcımız canım yaa herşeyimiz bebeğe göre ayrlandı valla

kıslardualarını gecıktırdıgım ıcın ozur dılerım cok skr hepsı bıttı ama dua st denk gelmıstır ınsl.. bu arada efsun cum benım ısmın lısteden neden sılındı acabaaa herhangı bır degısıklıkmı oldu yoksa

canım 41yasin okumaya benide ekleyebilirsiniz,ben sizin için dua ederim,sizde bana dua edersiniz rahat bi hamilelik ve kolay doğum için hı?

tabi canım 10 gün sonra başlayacağız tatlım o zaman konuşuruz yine

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr...
Cuma günü aşılama yapılacak.. Randevu verildi...

canım inşallah tutar güzel haberini alırız

inşallah hamilelik belirtisidir bunlar canım

canım eylül ayı için yeni bir liste yaparken yarım kaldı eylül batını ver ekleyeyim yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…