Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

iyi akşamlar kızlar bugün doktora gittim adetin 3. günü kan aldılar hormon testini tekrarlayacaklar sonuca göre tekrar ilaç yazılacak. kendi doktorum ameliyatta olduğu için bi baişka doktor ultrasona aldı baktığında yumurtalıkların bi kısmı iyi ilk seferde olmadı demek bi daha olmaz anlamına gelmez testinin sonucuna göre ilerleyeceğiz dedi yarın sonuç için gideceğim. ama yumurtalıkların bi kısmı iyi demesi kafamı çok karıştırdı diğer kısmına ne oldu daha önce hiç böyle bi şey denmemişti her şey gayet normaldi inşallah rabbim bu ayda yüzümü güldürür olmasa sonraki ay inşallah umudumu hiç yitirmeyeceğim.

iyi akşamlar kızlar bugün doktora gittim adetin 3. günü kan aldılar hormon testini tekrarlayacaklar sonuca göre tekrar ilaç yazılacak. kendi doktorum ameliyatta olduğu için bi baişka doktor ultrasona aldı baktığında yumurtalıkların bi kısmı iyi ilk seferde olmadı demek bi daha olmaz anlamına gelmez testinin sonucuna göre ilerleyeceğiz dedi yarın sonuç için gideceğim. ama yumurtalıkların bi kısmı iyi demesi kafamı çok karıştırdı diğer kısmına ne oldu daha önce hiç böyle bi şey denmemişti her şey gayet normaldi inşallah rabbim bu ayda yüzümü güldürür olmasa sonraki ay inşallah umudumu hiç yitirmeyeceğim.

tabiki canım allah büyük kesinlikle yitirme umudunu rabbim hepimize nasip eder bu güzel duyguyu ama erken ama geç orasını o bilir ama sen kesinlikle sıkma o tatlı canını

kesinlikle canım umutsuzluk bize yakışmaz ne yumurtalığı tüpü olmadan hamile kalanlar duyduk Allah a dua edelim bizlere de hayırlısıyla nasip etsin

tabiki canım allah büyük kesinlikle yitirme umudunu rabbim hepimize nasip eder bu güzel duyguyu ama erken ama geç orasını o bilir ama sen kesinlikle sıkma o tatlı canını
teşekkür ederim canım elimden geldiğince unutmaya çalışacağım başka şeylere odaklanacağım kısmetse olur inşallah rabiim hepimize nasip etsin burada hamileyim demeyi inş.:KK16::KK16:
kesinlikle canım umutsuzluk bize yakışmaz ne yumurtalığı tüpü olmadan hamile kalanlar duyduk Allah a dua edelim bizlere de hayırlısıyla nasip etsin

mevlam her şeye kadirdir bizi de böyle sınıyor inşallah sabredenlerden ve mükafatını alanlardan oluruz inşallah isteyen herkese bu duyguyu nasip eder rabbim:KK49:

teşekkür ederim canım elimden geldiğince unutmaya çalışacağım başka şeylere odaklanacağım kısmetse olur inşallah rabiim hepimize nasip etsin burada hamileyim demeyi inş.:KK16::KK16:

mevlam her şeye kadirdir bizi de böyle sınıyor inşallah sabredenlerden ve mükafatını alanlardan oluruz inşallah isteyen herkese bu duyguyu nasip eder rabbim:KK49:

inşallah canım şu mübarek günlerde Allah yardım etsin

inş.herşey yolundadır tatlım dua et bol bol rabbim gönlüne göre versin bulgaristana gidicem kısmetse bayramdan sonra bakalım artık :KK49:

canım iyi gezmeler sana:) dinlen kafanı rahatlat sonrada hamiş olarak yanımıza gel:)

Kızlaaarrr !!!!
benm için dua edin nolurr bata 2 gün var kasıklarıma ara ara giren nurtopu gibi sancım var akıntım var ya ne bilim yine fazlasıyla umutlandım :KK16::KK16:

canım hadi hayırlısı inşalahh çift çizgiyi görürsün :)

inşalahh canım benim bidahaki ay hamiş kaldım diyeceksin bizee :)

kızlar şimdi bu karnımdaki çizgi hamilelik belirtsi olabilirmi ??ama yoktu birden çıkıverdi acaba test yapsam çıkarmı benim bata var daha 5 gün :KK43:

günaydınlar
dün yine çok yoğundum canlarım pek bakamadım
bu ayki sezonu soğan kürü ve salla titretle açmış bulunmaktayız :KK23:
o salla titret ne öyle ya :KK9::KK9:
testi yapmadım henüz 10.gün itibari ile başlarım muhtemelen.keçiboynuzuna da başlayacağız

evet tatlım,ben de internette baktım,4 hafta 6günlükmü,12nisan dadoğum tarihi,benimkinden 5gün önce doğacak inşallah senin nisan damlan....işalllllah,işallllllah...

ne güzel :nazar:Allah sağlıkla kavuştursun .

canlar ben bisi danisicam size ben doktor kontrolune gitmistim bana folik asit falan vermedi :KK43: benim arkadasimda hamile onun elevit markali fazladan folik asit ilaci var doktorun vermesi sartmi ben kendim kullansam bir zarari olurmu ? yada faydasi olurmu ????
şimdi şöyle eleviti ilk 3 aydan sonra veriyorlar onun içindeki folikasit oranı daha düşük genel bir vitamin o .ilk 3 ay gereken folik asittir drların yazmasını demesini beklemeyin bence çünkü bu önemli gerçekten.

yitirme zaten tatlım inşallah test sonuçlarında güzel çıkar kötü birşey olsa yumurtalıklarında söylerdi bence kötüyü düşşünme

kızlar şimdi bu karnımdaki çizgi hamilelik belirtsi olabilirmi ??ama yoktu birden çıkıverdi acaba test yapsam çıkarmı benim bata var daha 5 gün :KK43:

yok tatlım bence bekle bikaç gün daha

merhaba kızlar var mı yeni hamilelerimiz.

ben bugunden itibaren yalnız kaldım:KK14:

canım eşin gitti herhalde Allah kavuştursun

X