Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrrrrrrrrr napıyonuzzz.benim agrılarım devam hala :KK43: yarından itibaren sogan suyuna başlıcam gene :) yarın doktor nedicek acaba :KK43:

kızlarrrrrrrrrr napıyonuzzz.benim agrılarım devam hala :KK43: yarından itibaren sogan suyuna başlıcam gene :) yarın doktor nedicek acaba :KK43:

napak cnm bakınıyoruz benimde ok ağrılı olmuştu reglim 2-3 gun sürdü başla kuzucum soğana iyi gelir ayaklarına çorap giy üşütme birde şerbet iç sıcak iyi gelir hayırlısı olsun inş.iyi haberlerle gel tatlım :KK49:

nasıl hafta hesaplandığını bilmiyorum ama tel 4 hafta 6 günlük gösteriyo sat 6 temmuz:KK49:

evet tatlım,ben de internette baktım,4 hafta 6günlükmü,12nisan dadoğum tarihi,benimkinden 5gün önce doğacak inşallah senin nisan damlan....işalllllah,işallllllah...

napak cnm bakınıyoruz benimde ok ağrılı olmuştu reglim 2-3 gun sürdü başla kuzucum soğana iyi gelir ayaklarına çorap giy üşütme birde şerbet iç sıcak iyi gelir hayırlısı olsun inş.iyi haberlerle gel tatlım :KK49:

inş. tatlım yaaaaa korkuyorum yaaa :KK43: hep olumsuzluk yaaa....hep eğik boyunla dönüyoruzz nolcak bu halimiz :KK43:

ebru bu sıcakda nasıl çorap giyilir kız bayılcam ben nerdeyse

kızlar bi gittim geldin baktım ki bütün hamişlerimiz doluşmuş :KK1: çok seviniyorum böyle hamişleri görünce umutlandırıyolar beni :KK49: :KK49: :KK49: bende artık hamileyiiiiiiiiiimmmmmm demek istiyorum :KK9:

inş. tatlım yaaaaa korkuyorum yaaa :KK43: hep olumsuzluk yaaa....hep eğik boyunla dönüyoruzz nolcak bu halimiz :KK43:

umutsuzluğa kapılmak yok bak ben hem bebek istiyorum hemde korunuyorum d.kontrol hapı içiyorum kistim için onu verende Allah o yüzden bol bol dua et kuzumm inş.iyi olucak herşey :KK16:

o saman hafta sonu yada pazartesi test yapıyosun allahın izniyle pozitifi görüyosun hemencik gelip bizi mutlu ediyosun:)

inşallah cnm bir umut yarın blki bir test yaparsın ha:KK9:

nuradamla kullanıcısından alıntı
kızlar ben türkçeyi yanlış kullanmışım galiba sanursam...ya ben kaynaşamadım manasında demişim ama ısınamadım başka bir şeymiş galiba,asla sıkıcı olduğunu söylemedim kızlar...nede öyle bir şey düşünmedim.çünki sizinle bir türlü karışıp-kaynaşamadım ki,öylece her günki arkadaş için duamı okuyorum,bir türlü aranıza dalamadım...hamilelik çizelgemi gördünüzmü tontişler,hamileyim ben yaaa....

canım bn de farkındayım Türkçe sorunun nedeniyle biraz ynlış anlaşılıyosun hamiileiğini de tebrik ediyrum Allah hayırlı uğurlu sağlıklı eyler inşallah

canım nasıl bir sancı ve akıntın var..sancın adet sancısı gibimi..akıntın ne renk

Test yapmaktan korkuyorum artık direk kan mı versem diorum:KK28::KK28: sancımda ara ara giriyo kasıklarıma adet sancım öle olmuyo daha farklı akıntımda koyu beyaz gibi sanki:44:

canlar ben bisi danisicam size ben doktor kontrolune gitmistim bana folik asit falan vermedi :KK43: benim arkadasimda hamile onun elevit markali fazladan folik asit ilaci var doktorun vermesi sartmi ben kendim kullansam bir zarari olurmu ? yada faydasi olurmu ????

canlar ben bisi danisicam size ben doktor kontrolune gitmistim bana folik asit falan vermedi :KK43: benim arkadasimda hamile onun elevit markali fazladan folik asit ilaci var doktorun vermesi sartmi ben kendim kullansam bir zarari olurmu ? yada faydasi olurmu ????

canım benim normalde vermesi lazım bebek düşünüyoruz diyince hemen yazıyolar anlamadım sana neden yazmamış bende gitmiştim almamı istedi eczaneden alabilirsin bana doktorum bitince kendinde alabilirsin demişti sen al bencede

yaaaa kizlar hadi okuyun hadiiii :KK43:((

okudum canııım o vermese de sen eczaneden reçetesiz alabilirsin bana doktor hiçbirşeyime bakmadan folidoce verdi ama 10 lira başlkalarının da kullndığı fobliol şimdi de onu kullnıyom 1 bıçuk lira çk ucuz sen de git al kullanmaya başla eczneye de danış o sana verir tatlıııım

ayyyy cooookk sagolun canlarim benim tamam o zaman arkadasimda oyle soyledi ama ben emin olmak istedim mucxxxx hepinize :)))

X