Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bizde dün yaptık bişeyler bakarmışsın ben de hamile kalmışımdır bide ilk defa salla titret yaptım belki faydası olmuştur

kızlar selam birazdan duamı okumaya gidicem :) bu arada demin farkettim ki göbek deliğimin altından başlayan bi çizgi var ama daha göbek deliine kadar ulaşmamış..önceden yoktu diye hatırlıyorum.ee bu çizgi hamilelikte çıkıyor fakat hamileleiğinde son aylarında çıkmıyormu peki bu ne şimdi ?? yalnız çizgi silik..bide belim çok ağrıyor..vücut ağrılarım vardı önceden şiddetli onlar geçmişti tekrar başladı allahım sabırsızlanmaya başladım

kelam,tekdilekim,kaybeyza okduum cnlarrrdua larınızınsl..rabbım gonlunuzden gecenı versın ınsllllllllllllllllllllll:113:

kızlar ben geldim Allah razı olsun hepinizden çok yoruluyorum bu günlerde kayınvalidemler bizde iftarda o yüzden yoruluyorum uykumu bile alamadım gözlerim kapanıyor bugünde vize işlemlerini hallettim az önce geldim dışarısıda çok sıcak yandım resmen.sizler nasılsınız?

cnm ya yaşın o kadar yüksek değil ki ya en doğurgan çağlar bunlar dert etme canım sen hijyenini sağla ve bol bol dua et
hijyene dikkat ettgim halde böyle oluyor.. sağ ol canım

inşallah canım, amin

ben pekte ii sayılmam canım yazdım bi üst mesajda ..eee sen nereye gidiyosun bakim vize işlemlerini halletmişsin ben okumadım herhalde yazdıysan canım

merhaba kızlar piştim sıcaktan dilim damağım yapıştı.evi temizledim birkaç yemek yaptım haşatım çıktı akşama misafirim var .ovulasyon testini bu ay kullanıyorum ben ama bişey anlamadım bugün 17 .gün ve hala çizgi silik ama yapışkan akıntı biraz biraz geliyor 2 gündür 1-2 güne gelir inşallah sanırım ben geç yumurtluyorum kızımdada olmuştu geç döllenmiş demişti dr.buda öyle olcak heralde.(geç olsunda güç olmasın tabi

ben pekte ii sayılmam canım yazdım bi üst mesajda ..eee sen nereye gidiyosun bakim vize işlemlerini halletmişsin ben okumadım herhalde yazdıysan canım

inş.herşey yolundadır tatlım dua et bol bol rabbim gönlüne göre versin bulgaristana gidicem kısmetse bayramdan sonra bakalım artık

fıstıkım doktor hiç bişi yok demiş ya sevindim gözün aydın.rabbim en kısa zamanda meleğine kavuştursun.ama benim anlamadığım birşey var kaç günde bir hasta oluyosun bilmiyorum ama sonuçta seni muayene eden doktor yumurtalarda bir sorun yok nasıl diye bildi.takibe almadan.hemen muayenede anlaşılmaz diye biliyorum.mesela beni ele alalım doktora ilk gittiğimde ben korunmayı bırakalı 2 sene oldu ama çocuğum olmuyo demeseydim herşeyin normal git çalış derdi.ama uzun zamandır korunmadığımı bildiği için yumurta takibine aldı ve yumurta gelişiyomu gelişiyosa çatlıyomu çatlıyosa kaç mm de çatlıyo hepsine 1 ay boyunca baktı.şimdi gelelim sana olmazda tutki seninde yumurtaların güzelce gelişiyo ama bayağı büyüyünce çatlıyo doktor neden bilcekki bir kere muayenede.kusura bakmayın şaşırdığım için soruyorum.bilen bana anlatırmı yada ben mi mantıksız düşünüyorum.

cevap verceğini sanmıyorum o söylentiler geçtikten sonra hiç uğramıyor buraya sadece duanızı ettim diyor okadar

aaaa fatmacım bak söylenti falan dersen gücenirim bizimde meleğimiz olacak başlığında sayfa 28 7.yada 8. yorum nasıl hafıza varsa

ne dedikoducuyuz ya ama ilk okuduğumda ne yalan söyleyeyim alınmıştım.şimdi şakaya vuruyom ama neden dedim bize ısınamadı herkezle aynı muhabbeti yapıyoz aslında.o yüzden yani

Allah kabul etsin amin.. buranın çok sıkıcı bi topik oldugunu söylemişsin neden :))

cevap verceğini sanmıyorum o söylentiler geçtikten sonra hiç uğramıyor buraya sadece duanızı ettim diyor okadar

yok tam olarak öle dememiş.bize ısınamadığını söylemiş.şimdi soruyu baştan alalım bizlere ısınamadığını söylemişsin neden?:)

kızlar ben türkçeyi yanlış kullanmışım galiba sanursam...ya ben kaynaşamadım manasında demişim ama ısınamadım başka bir şeymiş galiba,asla sıkıcı olduğunu söylemedim kızlar...nede öyle bir şey düşünmedim.çünki sizinle bir türlü karışıp-kaynaşamadım ki,öylece her günki arkadaş için duamı okuyorum,bir türlü aranıza dalamadım...hamilelik çizelgemi gördünüzmü tontişler,hamileyim ben yaaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…