Hamilelik ve yüksek erken doğum riski

Bebeğiniz ve sizin için öncelikle en sağlıklısı ve en hayırlısı olur inşallah, dualarımız sizinle. Şimdi ne durumdasınız?

Bebeğiniz ve sizin için öncelikle en sağlıklısı ve en hayırlısı olur inşallah, dualarımız sizinle. Şimdi ne durumdasınız?
Teşekkür ederim Allah razı olsun. Şimdilik evdeydim lavabo ve yemek hariç kalkmıyorum. Bol bol dua etmekten başka yapabileceğim birşey Yok .

Teşekkür ederim Allah razı olsun. Şimdilik evdeydim lavabo ve yemek hariç kalkmıyorum. Bol bol dua etmekten başka yapabileceğim birşey Yok .
En azından sizinle, hiç belli olmaz bi bakarsınız haftalar bu şekilde geçer. Doktorları yanıltan bebekler ve hamilelikler okuyoruz burda devamlı

Merhaba sizi hatırladım rahimde perde operasyonu hakkında konuşmuştuk servet bey yapmıştı.Histeroskopi olanlarda rahim ağzını sıkı takip etmek gerektiğini okumuştum gerekirse serklaj bile yapılabilir size. Sağlıcakla kavuşun bebeğinize inşallah

Teşekkür ederim ama doktorlarda yapacak birşey olmadığını söyleyip düşük doğum için bana seçenek sundular . Bende kabul etmeyip sürececi evde kendim takip ediyorum dua etmekle baksa birşey gelmiyor elimden .

Merhaba arkadaşlar bugün doktora gittim maalesef hiç bir ilerleme Yok yarın devlet hastanesine gidip perinotolojiye görünecegim büyük ihtimalle sonlandırilacak. belki Bir hafta içinde içinde kızım melek olup gidecek benden . Buraya kadarmış ...

Ah yavrum benim, gelişmemiş mi 19 haftalık mı görünüyor halen ? Haftanız da ilerledi aslında evde de bayağı güzel idare ettiniz. maşallah ne kanama oldu ne ağrı. ümidinizi kesmeyin ondan, umarım perinatolog bi çözüm üretir... güzel haberlerle dönün inşallah, Allah yavrunuzu size bağışlasın

Maalesef bebeğimi kaybettim akşam suyum geldi birden hemen acile koştuk 6cm açıklık olusmus bir saat bile geçmeden ölü doğum yaptım . Güzel bebeğimle buraya kadarmış . Olmadı yaşatamadım .

Maalesef bebeğimi kaybettim akşam suyum geldi birden hemen acile koştuk 6cm açıklık olusmus bir saat bile geçmeden ölü doğum yaptım . Güzel bebeğimle buraya kadarmış . Olmadı yaşatamadım .
Ah canım yavrum, anneciğine bi öpücük verip cennetine geri döndü. Allahtan size sabırlar, güzel yavrunuza da rahmet diliyorum. Rabbim acınızı hafifletsin, yüreğinize ferahlık versin, yavrunuz gittiği yerde bu kirli dünyadan çok çok daha mutlu olsun

Öyle düşünmeyin elinizden geleni yaptınız, aileniz de biz de şahidiz. doktorlara sağlıksızsa sonlandıralım da diyebilirdiniz en baştan size bu seçeneği sundular , siz mücadele ettiniz tüm seçenekleri denediniz. kendiliğinden gitti , elden ne gelir...

Canım nasıl oldun. İyi misin? Umarım her şey yolunda dır Benimde bebeği besleyen damarların birinde sorun çıktı. En son 17. Haftada bebek iyiydi. Şimdi 20. Haftada yine doktora gideceğim çok korkuyorum bebek geri kalacak diye. Allahım yardımcımız olsun

Çok teşekkür ederim acısı çok büyük ama elden birşey gelmiyor belki o da mücadele etti ama olmayınca olmuyor .

Maalesef ben bebeğimi pazartesi günü kaybettim. Ölü doğum yaptım. İnşallah sorun halolur . Biliyorum zor ama korkmamaya çalış . İnşallah güzel sonuçlar alırsınız.

Maalesef ben bebeğimi pazartesi günü kaybettim. Ölü doğum yaptım. İnşallah sorun halolur . Biliyorum zor ama korkmamaya çalış . İnşallah güzel sonuçlar alırsınız.
Rabbim sabırlar versin çok üzgünüm. Her an ne olacağız bilmeden ilerliyoruz işte Bir gün kucağımızda bebeğimiz ile bu günlere geride kaldı diye bakacağız Gelişim geriliği nedeni söylemediler mi canım. Ya da rahim boyun bir den mi kısalmış senin . Diğer muayene de bunu görüp gerekli önlemleri alamazlar mıydı. Rahim ağzına dikiş falan atıyorlar bebek düşmesin diye

Allah razı olsun. Aynen öyle acısı çok zor oluyor alışmak zor oluyor. İnşallah Allah her zaman bize bebeklerimize sağlık versin
Plesenta bebeğime yeterince besin ve oksijen sağlamıyordu suyu da her geçen gün azalıyordu . her kontrole gittiğimde durum değişmedi kilosu da çok az olduğu için hep aşağıda durdu rahîm uzunluğunu kısaltı en son da açılma yaptı. Dikiş için çok geçti bebek aşağıda olduğu kaç doktora gitiysem olmaz artık dedi.

Evet dikişi belli haftalarda yapıyorlar sadece ama eğer bebek daha büyük haftalarda ise tabi dikiş zamanı geçmiş olsa bile rahim ağzına halka takıyorlar diye biliyorum canım ben. Bu yüzden merak ettim sordum Benimde plasenta da kanama vardı en son. Bir hafta sonra kontrole gideceğim. Bebeği yeterince besliyor mu durumlar nasıl bilmiyorum 19. Haftaya girdim bebeğimi hiç hissetmiyorum. Karnımda küçük. İyi mi değil mi bilmiyorum. Canımdan can gidiyor her gün düşünmekten resmen Allahım sen yardım et bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…