Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
OLMADI... 😔
Test gününü beklerken dün yani iğnenin 14. Günü kahve leke geldi adetim başlıcak. .çok Üzgünüm. .ağladım ağladım ama elden bişey gelmez..bunda da vardır bi hayır ne diyelim😔

Seni çok iyi anlıyorum. Benimde pazartesi gününden beri lekelenmem oluyordu. Daha bugün sökülebildim. Her ay hayal kırıklığı yaşayıp sonra yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tekrar tedavi olacakmısın peki

bugün ege üniversitesi'nde genetik test için kan verdim sonuçlar 30-40 günü bulabiliyormuş, kromozom anormalisi için de 25 Ocak'a gün verdiler maalesef :KK43: bu süreye kadar ne yapacağım bilmiyorum bakalım... Artık bebişlerimiz bizi seçsinler bekliyoruzz :dua: :anneadayı: :KK200:
not: ben de İzmir :-) :-)

:KK70:

Eklentiler

• Screenshot_20200917_163656.jpg
    Screenshot_20200917_163656.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 19
bugün ege üniversitesi'nde genetik test için kan verdim sonuçlar 30-40 günü bulabiliyormuş, kromozom anormalisi için de 25 Ocak'a gün verdiler maalesef :KK43: bu süreye kadar ne yapacağım bilmiyorum bakalım... Artık bebişlerimiz bizi seçsinler bekliyoruzz :dua: :anneadayı: :KK200:
not: ben de İzmir :-) :-)
ne kadar uzunmuş yaa :KK43: doktorunun önerisi doğrultusunda ilerle canım bence , oh oh 35 ler çoğalıyor :KK70:

X