Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım femaradan kaynaklı yumurtan kiste dönüşmüş ve tek yumurta büyümüş anladığım kadarıyal 🤔

benim de klomenden kaynaklı bir yumurta kiste dönmüştü ama normal büyüyen başka bir yumurta vardı küçük, tedavi iptal oldu, kendiniz deneyin demişti.
Ama nasil olabilir boyle klomen almadim kist olmasin diye femeradami kist yapiyo doktor oyle demedi ama peki nolacak simdi doktor tekrar gel dedi ben napayim bu ay bebek iptalmi bi de daha adetin 10. Gunu sogan suyu vs kullanayimmi

İyi akşamlar kuzular 🤗
Benim adet normalden kısa sürdü ve bitti ona şaşırdım zaten. Şimdi de çok akıntı başladı hepten şaşırdım. Yumurtluyor olamam değil mi?! 😳

İyi akşamlar kuzular 🤗
Benim adet normalden kısa sürdü ve bitti ona şaşırdım zaten. Şimdi de çok akıntı başladı hepten şaşırdım. Yumurtluyor olamam değil mi?! 😳
Yok be adet peşine hemen yumurtluyorsan normal değil bu . Alındı dediğin nasıl yumrutalama gibi mi

İyi akşamlar kuzular 🤗
Sanmıyorum canım ama sen teste başla kimyasaldan sonra sapmalar olabilir bi süre

Ama nasil olabilir boyle klomen almadim kist olmasin diye femeradami kist yapiyo doktor oyle demedi ama peki nolacak simdi doktor tekrar gel dedi ben napayim bu ay bebek iptalmi bi de daha adetin 10. Gunu sogan suyu vs kullanayimmi
Bazı bünyelerde olabiliyor canım illa femara kiste yol açmaz diye bir şey yok, sen kendin birşey kullanma şuan. Doktoruna güven gittiğinde sor

Bazı bünyelerde olabiliyor canım illa femara kiste yol açmaz diye bir şey yok, sen kendin birşey kullanma şuan. Doktoruna güven gittiğinde sor
Doktor bisey demiyo kist varken bi daha yumurta olmazmi olup catlarmi bi de cok hizli buyumemismi sizcede

Doktor bisey demiyo kist varken bi daha yumurta olmazmi olup catlarmi bi de cok hizli buyumemismi sizcede
İşte normalde daha küçük olması gerekiyordu, boyutundan kist olduğunu anlamış benim ilaçtan dolayı 10.günde 25 olmuştu anormal bir büyüme olduğu için iptal etti tekrar çağırmadı, başka yumurta büyüyüp büyümediğine bakar belki bilemiyorum tam olarak.

Anladım canım senin hormonlarda falan da bi sıkıntı yoksa bi çektir bakalım rahim filmi iyi olur 1 seneye yaklaşmış
Cok sukur iyi abla bide bisey soracam abla ben en son kadin doguma gittigimde kan verdim hani lh filan degerleri yaziliyor ya onu e devletten yada baska bi yerden bulabilir miyim bi bilgin var mi buraya atmak istiyorum aranizda anlayan var benim sonuclari da yorularsiniz belki ☺

Sanmıyorum canım ama sen teste başla kimyasaldan sonra sapmalar olabilir bi süre
Yok kuzu bu ay yapmıcam test falan. İçimden gelmiyor. Heyecan peşine hayal kırıklığı ağır geldi. Akışına bırakıcam. Şaşırdım o yüzden sorayım dedim.

İşte normalde daha küçük olması gerekiyordu, boyutundan kist olduğunu anlamış benim ilaçtan dolayı 10.günde 25 olmuştu anormal bir büyüme olduğu için iptal etti tekrar çağırmadı, başka yumurta büyüyüp büyümediğine bakar belki bilemiyorum tam olarak.
Agrim cok korkuyorum peki nasil olacak bizim tedvi yumurta buyutucu ilaclar ise yaramiyosas siz nasil bi yol izliyosunuz

X