Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• C2E8B93A-93A0-4F9C-9CDE-9F23289A18AB.jpeg
    C2E8B93A-93A0-4F9C-9CDE-9F23289A18AB.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 50
Canım bugün aldım test , dün çatladığını hissediyorum sanki böyle çıkması neyi ifade eder acaba bu saatten sonra ovülasyon takibi yapmak kafamı mı karıştırır sence,
canım dün pik olduysa bugün çatlamadır bu ama sen 2 3 gün daha yap daha silikleştiyse çatlamıştır koyulaşmaya gitmezse

adetin 3. günü foliküler faz referans değeri max 233 diyor bence de normal çünkü senin fsh ve lh da bir tık yüksek ona bağlı e2de yükselir
tamam canım sağol yorumların için , zaten tedaviye başlama kararı alırsam gittiğm doktoe gene hepsini isteyecek sanırım. o zaman sil baştan bir daha yaptıracağım

canım dün pik olduysa bugün çatlamadır bu ama sen 2 3 gün daha yap daha silikleştiyse çatlamıştır koyulaşmaya gitmezse
Yok bir önceki gün bence pikti canım belirtilerime göre söylüyorum, anladım doğru koyulaşırsa zaten pik değildir koyulaşmazsa da yaşadığım belirtiler yumurtlama demektir

tamam canım sağol yorumların için , zaten tedaviye başlama kararı alırsam gittiğm doktoe gene hepsini isteyecek sanırım. o zaman sil baştan bir daha yaptıracağım
aynen canım bende de pco görüntüsü çıkacak gibi hissediyorum pco yu destekleyen tüm bulgular var bende de ins direnci+tsh+prolaktin... :KK43:

o zaman dün pik olma olasılığı yüksek canım sen gene kaçırmamak adına bugün ve ertesi üç günü değerlendir arada da yapmaya devam et bence :)
Hadi ya bugünü yarını da değerlendirmeli miyim, belirtilerime göre 13 eylülde yumurtlama oldu dün ise çatlama oldu tahminimce

aynen canım bende de pco görüntüsü çıkacak gibi hissediyorum pco yu destekleyen tüm bulgular var bende de ins direnci+tsh+prolaktin... :KK43:
canım sen karından ultrason oldun ama olsaydın orda da gözükürdü ayrıca lh fsh hiç pko gibi durmuyo senin . bende öyle bişi yok sende

canım sen karından ultrason oldun ama olsaydın orda da gözükürdü ayrıca lh fsh hiç pko gibi durmuyo senin . bende öyle bişi yok sende
Bir şey dicem benim testlerime de bakıp yorumlar mısınız benimde hormonlarım normal dedi devlet hastanesindeli doktor hiç pko demedi görünümün var dedi insülin direncime de bakmadılar,

Bir şey dicem benim testlerime de bakıp yorumlar mısınız benimde hormonlarım normal dedi devlet hastanesindeli doktor hiç pko demedi görünümün var dedi insülin direncime de bakmadılar,
at canım bakalım benim de ins dirn bakmadılar cumartesi dahiliye randevusu aldım

Gebelik testi hangi marka onerirsiniz kizlar ya da asla alma dediğiniz markalar nelerdir, bir de internetten alayim mi yoksa eczaneden mi alayim
kuzu bu oncomed bence geçen ay yalancı çizgi çıkardı umutlarımlan oynadı onu alma :)

X