Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sonucun çıkmış beta HCG 13 çıktı inşallah sağlıklı ilerler..Doktora geldim erken öğren dedigi için ama bayağı erken öğrenmişsin o yüzden artışa bakicaz dedi 2gün sonra yine kan vericem.
Kan sulandırıcı iğneler için raporum çıkartıldı onlara başlayacağım.
İnşaat saglikli ilerler..
İnşallah sağlıkla ilerler 💙

kızlar ben gene arandım, çekmece temizlerken son kalan ovülasyonu gördüm dedim yazık tek kalmasın yapim ben bunu koyulamış bu, çizgiler bana oyun oynuyo iki gün önce yaptım resmen silikti. pko burdayım mı diyo ne diyo sizce
Canim bende dün son ovulasyon testimi kullandım ve T çizgisi gayet silikti. Senin bana göre daha koyu çıkmış . Ama normalde de C gibi koyu olmalı . Pek anlayamadım ..😪

Kızlar sonucun çıkmış beta HCG 13 çıktı inşallah sağlıklı ilerler..Doktora geldim erken öğren dedigi için ama bayağı erken öğrenmişsin o yüzden artışa bakicaz dedi 2gün sonra yine kan vericem.
Hayırlı olsun canım. Benim de dün 11.69 çıktı. Aşırı erken öğrendim senin gibi. İnşallah sağlıkla ilerler 🙏

maşallah canim :nazar:
2 gün sonra artarak ilerler inşallah 🙏
Tebrikler :KK200:😄

Benim eşim de sağlık çalışanı zaten pandemi başından beri onun stresi ayrı ha oldu ha olacak hamile kalsam daha çok korkardım eşin hatta ilk başta istemiyordu koronadan dolayı ama doktor denemeyi bırakmayın kaliteli bi yumurtayı kaçırabilirsiniz diyince denemeye devam ettik annem 1 alt sokağımda fabrikada pozitif çıktığından beri gitmedim onlara 🤦🏻‍♀️ izmirde de maskesiz çıkmak yasak ama sokağa sık 10 kişiden 3 ünde maske var
Benimde senin gibi oldu canim, cok istemiyodum mr kotu cikinca biraktim korunmati falan, hayirlisi diyelim🙏

X