Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gördüm ben çizgiyi evet. Peki hamile kaldıktan sonra coraspin ile devam mı yada iğne de vercek mi dr unuz. Tebrik ederim çizgiyi gördüm ben belirgin

Gördüm ben çizgiyi evet. Peki hamile kaldıktan sonra coraspin ile devam mı yada iğne de vercek mi dr unuz. Tebrik ederim çizgiyi gördüm ben belirgin
Canım coraspirin +iğne başlanacak eğer gebelik varsa..
Valla ben bu teste pek güvenemiyorum hemen çıkan ikinci silik çizgi kaybolmuş şuan göremiyorum

Kızlar bu ay ilk kez ovülasyon testi kullandım
İlişkiden sonra ters yattım yumurtlama gününde
Uzanırken içimden hep “Alanda sensin verende sensin sen bize hayırlı sağlıklı evlat nasip et Allahım “ diye dua ettim derin derin nefesler aldım gözlerimi kapattım ve sadece bu duama odaklandım ve bunu her ezan okunuşunda tekrarladım onun dışında c-life macun kullandım ama düzensiz kullandım 4 kaşık anca yedim kaplıcaya gittim geçen ay + doktora gittim enfeksiyon var dedi fitil verdi 3 tane onu da kullanmıştım birinden biri vesile oldu Allah’ın izniyle de testte sonunda o çizgiyi gördüm . İnşallah

İnşallah en kısa zamanda sizlerede nasip olur ❤
eczhnm
minseo
M -Murphy
Ebruseyda
Sohrab
karadenizkizi1982
fiona13
Regen_
İsimini etiket yapmayı unuttuğum varsa kusura bakmasın

fitil kullanman işe yaramış olabilir canım çünkü enfeskiyon spermi öldürüyormuş inşallah bize de nasip olur en hayırlı zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…