Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bata 5 gün var bugün koyu kahve baya fazla akıntı geldi canım ya sen inofolic kullanmış mıydın acaba o mu yaptı hiç böyle bişi yaşamamıştım arkadaşlar yerleşme mi falan dedi ama test yaptım negatif çıktı
Bende yerlesme diye dusundum canim seninkini. Ya yerlesmedir yada hormonlar bazen boyle kanamalar yapiyor, her ay olmadigi surece problem yok. Bata 5 gun varsa belki teste cikmamistir. Bence batini bekle bakalim regl ceviricekmi yoksa durucakmi

Bende yerlesme diye dusundum canim seninkini. Ya yerlesmedir yada hormonlar bazen boyle kanamalar yapiyor, her ay olmadigi surece problem yok. Bata 5 gun varsa belki teste cikmamistir. Bence batini bekle bakalim regl ceviricekmi yoksa durucakmi
Beklicem kuzum bakalım nolcak zaten ultrasonda ortaya çıkar sıkıntı varsa

Günaydın kızlar. . :halay:
Daha önce femara letu tarzı yumurta uyarici kullananlara sorum olucak..
Bu 5 gün icinde kasıklarda ağrı batma yada akıntı falan yaşamışmıydınız??
Ben letu kullanırken çok acayip ağrılar çektim ve doktor takibe gerek yok diyip ilacı verip yollamıştı. 6 ay sonra gel demişti, gittiğimde sordum kanama olmuştur dedi sakin sakin 🤦‍♀️ daha sonra tüp bebek denedim, düşük oldu. Şimdi 2 gündür femara kullanıyorum letu kadar kötü değil ama baş ağrısı ve kasık ağrısı başladı hafif hafif. Umarım sizde ilk aydan işe yarar 😊

minseo minseo ah canım ya hayırlısı olsun diyoz napalım ben de ovü silik çıkınca gebelik ihtimalini sildim kafamdan :KK43:. kısmet napalım üzülüyoruz ama elden bişi yok gelen. bu arada inofolic ara kanama yaparmış. demiştim ya annem sağlıkçı diye ona sordum bikaç ay böyle yapabilir sonra düzelirmiş

minseo minseo ah canım ya hayırlısı olsun diyoz napalım ben de ovü silik çıkınca gebelik ihtimalini sildim kafamdan :KK43:. kısmet napalım üzülüyoruz ama elden bişi yok gelen. bu arada inofolic ara kanama yaparmış. demiştim ya annem sağlıkçı diye ona sordum bikaç ay böyle yapabilir sonra düzelirmiş
Ben de ona bağladım kuzum inan artık gebelik için üzülmeyi bıraktım çünkü son günlerde korona yüzünden hamile olup çok kötü şeyler yaşayan insanların haberlerini aldım bi yandan olmaması hayırlı diye düşünmeye başladım allah tüm hamilelerin yardımcısı olsun 🥺 peki kullanmaya devam edeyim mi sence canım demek ki fayda ediyor ki kanama falan oldu baksana, bu arada Ovülasyon dan gebelik öğrenmeye çalışma Lh düzeyi herkeste farklı oluyor ben onu çok dikkate almıyorum en doğru sonucu gebelik veriyor

Ben de ona bağladım kuzum inan artık gebelik için üzülmeyi bıraktım çünkü son günlerde korona yüzünden hamile olup çok kötü yaşayan insanların haberlerini aldım bi yandan olmaması hayırlı diye düşünmeye başladım allah tüm hamilelerin yardımcısı olsun 🥺 peki kullanmaya devam edeyim mi sence canım demek ki fayda ediyor ki kanama falan oldu baksana, bu arada Ovülasyon dan gebelik öğrenmeye çalışma Lh düzeyi herkeste farklı oluyor ben onu çok dikkate almıyorum en doğru sonucu gebelik veriyor
tabi bir yanımda ona inanmak isityor ama bir yanımda ümitlenme diyo🙂 evet canım devam et kullanmaya. kısa vadede etki eden bir toparlaycıymş hatta ben de almayı düşünüyorum kendim için. artık ben de soranlara korona var düşünmüyoeuz diyil
çıkıyom işin içinden çünkü yıl-dım 😒 ben bendeki ara kanamaların etksn bile folikten oldunu düşünüyorum canım. ilk kez düzenli kullanıyorum çünküü

X