Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
fk99 fiona13 canım benim aynı tarih de sünen akıntım gelince rast gele yaptım tam Bi pik değil ama yine de koyu idi o gün olmadı ertesi gün ilişki oldu hafif silik çıktı Bi gün sonra da tamamen silik çıktı malesef o gün de olmadı yani Bi gün ilişki oldu yumurtlama mıydı ihtimal var mı bilmiyorum ama yine de Bi umut oluyor ister istemez belki de Bi anlık lh dalgalanması idi. Sırası ile 24-25-26 ağustos

Eklentiler

• DSC_0376.JPG
    50,2 KB · Görüntüleme: 36
  • DSC_0385.JPG
    49,6 KB · Görüntüleme: 34
  • DSC_0386.JPG
    108,5 KB · Görüntüleme: 60
25 te pikti birde bugün. Gebelşk testini n zmn yaptın sen bugün yapsana tekrar şimdi
Çatlamadan 6 gün sonra yaptım canımm yarın sabah mı yapim testi bugün akşam mı
[/QUOTE]
Bugün 11.günü deilmi çatlamanın yap testi şmdi cnm

Çatlamadan 6 gün sonra yaptım canımm yarın sabah mı yapim testi bugün akşam mı
Bugün 11.günü deilmi çatlamanın yap testi şmdi cnm
[/QUOTE]
Tamam canım Sıvı alımını keseyim de hiç belirtim de yok ama bakalım inşallah vardır canımmmm

Eklentiler

• 20200905_164358.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20200905-164342.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 62
Bunlar önceki testlerin mi canım

Arkadaşlar hepinize merhaba. 22 temmuzda kimyasal gebelik geçirdim. Hâlâ adet olmadığım için doktora gittim bhcg bakıldı hamile değilim ve söktürücü verdi. Adet olunca doğum kontrol hapı verecekmiş 3 ay kullanacaksın sonrasında hamile kalacaksın dedi. Sağ ve sol Yumurtalıkta 27 ve 24 mm kist oluşmuş doğum kontrol hapı kistleri dökecek dedi. Sizce başka bir doktora mı gitsem 3 ay daha oyalanmak saçma geldi bana. Bu arada soğan kürü yapıyorum inşallah işe yarar

Bence doğum kontrol hapı gerekli onlar kisti eritiyor bana doğru Bi yol gibi geldi

Regl ye kaç gün vardı canım senin? Bi de Bi önceki kimyasal tamamen atıldı mı kanından betası yani regl den sonra hiç baktın mı silik çizgi çıkıyor mu sıfırlandı mı diye idrar testi ile?
Evet onuda pik görünce gebelik yapmıştım negatifti dün 10.gundu

Evet onuda pik görünce gebelik yapmıştım negatifti dün 10.gundu
Tam anlayamadım canım şöyle açıklayım. Geçen ay kimyasal yaşadın sen bu süreçte kanama olup regl yaşayınca daha sonra hiç gebelik testi yaptın mı tamamen silindi mi beta Bi silik çizgi gördüm mü sonradan gebelik testi yapıp çünkü belki Bi önceki ayın betası daha sıfırlanmamış ondan silik çizgi çıkmıştır. Yavaş yavaş silindiği için de şuan giderek silinen çizgi çıkıyor dur

Kızlar benim kimyasal galiba yine baksanıza daha koyu olması gerekirken daha açık renk ovulasyon da yaptım oda pik baya minseo oblomov21 yildizsavascisi
Canım benim oğlanda 2-3 test yaptım böyle silikti, kan vermeye gittiğim gün yine emin olayım diye yaptım bu sefer negatifti amann dedim varsa da yoksada kan vercem dedim, ve 3 küsür değerle öğrendim. Adetinin geçmesini bekle istersen strese girme hiç hep stres sıkıntı oluyo insan çünkü

Hayır tabiki yaptım ve negatifti canim

Hadi ya hayirlısı aynen bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…