Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor da normal dedi ama ben gebelik olmayınca hala Acaba pco mu var bende dedim reglim de düzenli ama olabiliyormuş, alttan muayne olmadım hiç Tsh biraz yüksek benim onun için bu ay ilaca başladım
Kuzu pco olunca LH yüksek çıkıyormuş seninki gayet normal

Kuzum şöyle bir şey var içeriği zaten hücre kalitesini arttıran maddelerden oluşuyor ikisinin de. Yani sana kesinlikle faydası olacak, yumurta ve sperm kalitesini arttıracak. Benim eşimde sperm sorunu yok ama neden daha iyi olmasın diye aldım ben, maddi durumun da müsaitse kullanılabilir.
Canım eğer bilgim varsa bana hangi folik asiti önerirsin gratistede varmış sanırım sence hangisi iyidir

Şunu da anlamıyorum en iyi içinde herşey olan folic asitler, en iyi vitamin takviyeleri, herşey alıyoruz tık yok. Böyle ara mahalleler de ayağı yalın karda kışta oyun oynayan çocuklar oluyor taş gibi sağlam. Ya da bakıyorum böyle şeyler almayan durumu iyi olmayan ya da ağır çalışan kadınlar patır patır doğuruyor folik asit ne bilmeden.. Bu nedir ya
Aynen bende onu anlamıyorum, annemlerin binada bi kız vardı, nişanlısıyla birlikte olmuş ilk birliktelikte hamile kalınca kaçıyo evleniyo neyse kocası hapise giriyo çocuk doğuyo geliyo 5-6 aylık. Kocası görüşe ev iznine çıkıyo o gecede nasıl denk gwliyosa 2.ye hamile, sonra 3-4 diye gidiyo, hey yavrum heyy biz yurtlamaları saya duralım, millet bikerede tutturuyo, haa bu evlenme meselesi 5 çocuk 6 senede oluyo tüm bunlar :63::kızgın::kızgın::skandal:

Aynen bende onu anlamıyorum, annemlerin binada bi kız vardı, nişanlısıyla birlikte olmuş ilk birliktelikte hamile kalınca kaçıyo evleniyo neyse kocası hapise giriyo çocuk doğuyo geliyo 5-6 aylık. Kocası görüşe ev iznine çıkıyo o gecede nasıl denk gwliyosa 2.ye hamile, sonra 3-4 diye gidiyo, hey yavrum heyy biz yurtlamaları saya duralım, millet bikerede tutturuyo, haa bu evlenme meselesi 5 çocuk 6 senede oluyo tüm bunlar :63::kızgın::kızgın::skandal:
Bunların yumurtasında spermin de ne keramet var acaba

Kızlar test bana tam 6 buçuktan sonra geldi, çok uyduruk buldum bu testi ama almış bulundum bir kere evden çıkmadan yaptım ve hemen o an eşim aradı hadi in gidelim diye bıraktım testi çıktım , geldiğimde baktım hala ıslak hiç kurumamış içini söktüm çok silik resmen mercekle gözükecek bir çizgi var yılan hikayesine döndü valla bu iş, ya ben sahiden hamileyim galiba, ya da kadayı yedim sizde görüyorsanız nolur söyleyin yoksa buda mı kuruma çizgisi şaşı olcam bakmaktan hep mi bana denk geliyor anlamadım ki bu çizgiler ,

Eklentiler

• A64FB3AE-A2C6-4DBA-B042-F2690A16BE4C.png
    A64FB3AE-A2C6-4DBA-B042-F2690A16BE4C.png
    544,7 KB · Görüntüleme: 43
Bu arada insülin direncim 3 çıkmıştı biraz da o şüpheye düşürdü ama dahiliyeci De tiroid tetikliyor yüzde 90 insülini ilaç kullan düzene girer o da dedi GeminiWoman GeminiWoman Cartedor Cartedor
Kuşum benim bit tanıdık var 40 yaşında troid hastası kadın bir kere kaçırdı hamile kaldı 🤷‍♀️ Şimdi hamile ilaç kullanıyor düzene girdi troid korkutmasın seni ilçlarla halloluyor o

Bnde 2 3 aydır bu siteye takılıyorum. Burdaki kişilerin yaşadıklarını okudukça stres oluyorum, karamsarlığa kapılıyorum. Acaba bende de aynı sorun problem olabilir mi diye uykularımın kaçtığı geceler yaşadım. Ve artk her konuyu okumamaya, bazı şeyleri araştırmamaya karar verdim.
Bende bu yorumu yaptıktan sonra uzaklaştım. Bir iki gün sonra doktora gittim. Tüm tahlillerim güzel çıktı yok sen pkosun diyen en az 10 kişi olmuştur. Çok şükür Su an iyiyim ve çok okumuyorum dediğin gibi.

X