Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar test bana tam 6 buçuktan sonra geldi, çok uyduruk buldum bu testi ama almış bulundum bir kere evden çıkmadan yaptım ve hemen o an eşim aradı hadi in gidelim diye bıraktım testi çıktım , geldiğimde baktım hala ıslak hiç kurumamış içini söktüm çok silik resmen mercekle gözükecek bir çizgi var yılan hikayesine döndü valla bu iş, ya ben sahiden hamileyim galiba, ya da kadayı yedim sizde görüyorsanız nolur söyleyin yoksa buda mı kuruma çizgisi şaşı olcam bakmaktan hep mi bana denk geliyor anlamadım ki bu çizgiler ,

Ayrıca o kadar su içiyorum ve tuvalete gidiyorum ki test için yeterli gelmedi bence sabah tekrar yapıcam artık o gelen akıntıda sadece minicik damla şeklinde yine geldi sadece gözyaşı kadar falan, rengi açık pembe kahveye yakın, of bilmiyorum yok bu kadarına aklım yetiyor kalanına yoruma yapamıyorum

Kızlar test bana tam 6 buçuktan sonra geldi, çok uyduruk buldum bu testi ama almış bulundum bir kere evden çıkmadan yaptım ve hemen o an eşim aradı hadi in gidelim diye bıraktım testi çıktım , geldiğimde baktım hala ıslak hiç kurumamış içini söktüm çok silik resmen mercekle gözükecek bir çizgi var yılan hikayesine döndü valla bu iş, ya ben sahiden hamileyim galiba, ya da kadayı yedim sizde görüyorsanız nolur söyleyin yoksa buda mı kuruma çizgisi şaşı olcam bakmaktan hep mi bana denk geliyor anlamadım ki bu çizgiler ,
Kuzum ben göremiyorum ama benim gözüm seçmiyor

Kuzum ben göremiyorum ama benim gözüm seçmiyor
Bende bakmaktan gözümü bozmasam iyidir valla canım 🤭artık yarın dananın kuyruğu kopacak, korona olmasa gidip hemen vericem test ama bizim burda tek özel hastane var ve herkes oraya gidiyor çok kalabalık korona olmak istemiyorum,

Bende bakmaktan gözümü bozmasam iyidir valla canım 🤭artık yarın dananın kuyruğu kopacak, korona olmasa gidip hemen vericem test ama bizim burda tek özel hastane var ve herkes oraya gidiyor çok kalabalık korona olmak istemiyorum,
Yarını bekle kuzum bakalım sabah ilk idrarla yaparsın olmazsa ben hamile falan olsam heralde çöpe atcam çizgi yok diye hiç göremiyorum 😆

Yarını bekle kuzum bakalım sabah ilk idrarla yaparsın olmazsa ben hamile falan olsam heralde çöpe atcam çizgi yok diye hiç göremiyorum 😆
Ahaha atma atma tatlım lazım olur ben bakıyorum iyice emin oluyorum hamile olmadığıma, sabaha kadar değişmişti bir tanesi mesela, burda bazı hanım kardeşlerimiz yazıyordu adet oldum hamilee miyim diye onları çok görüyordum başıma geldi valla yakında ben de derim kızlar kocamı hiç görmüyorum ama hamile miyim acaba😂

@eczhnm ve melinda- melinda- tabiki bünyem beni şaşırtmadı 🙄🙄ufak ufak leke gelmeye başladı. Yarın tam olarak gelir🙄🙄
Vitamine karşı bünyemin yaptığıymış tahmin ettiğim gibi...
Artık regl 10 gün geçerse hamilelikten şüphelenirim🙄🙄
Yaaaaa😕 Ama çok ilginç benzer takviye ben de nerdeyse 2 aydır kullanıyorum bulantı baş dönmesi yapmadı🙄

Yan yana gelelim deneyecez bakalım 😂O bayadır çok istiyordu ama ben oğlum küçük falan diye yok diyodum artık bende istiyorum 🤲🦋
Benim oğlumda 4 yaşında aslında ben daha önce istiyordum ama artık yaş 32 olunca kesinlikle istiyorum. Oğlum ilk denwmede olunca şimdi hiç olmıcak korkusu var bende:KK17::KK17:

Benim oğlumda 4 yaşında aslında ben daha önce istiyordum ama artık yaş 32 olunca kesinlikle istiyorum. Oğlum ilk denwmede olunca şimdi hiç olmıcak korkusu var bende:KK17::KK17:
Vallahi bende istemiyordum şimdi çok istiyorum Allah hayırlısını versin. Bende korkuyorum ya olmazsa diye değişik bi psikoloji Neyle korundun canım bu zamana kadar

Yaaaaa😕 Ama çok ilginç benzer takviye ben de nerdeyse 2 aydır kullanıyorum bulantı baş dönmesi yapmadı🙄
Solgarın folik asidini ilk içtiğim ay wcden çıkamıyordum. Afedersin hep istifra hep istifra... Sersem sersem dolaşıyordum. Herkes hamilesin demişti. Ama değildim. Onun gibi oldu🙄🙄🙄

X