Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar görebilen var mı? Bugün adet günüm eğer olsaydı net çıkardı değil mi?

Eklentiler

• 2DE2F220-B572-494D-94F0-445C1AB5DD6A.jpeg
    242,7 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba hanımlar. Ben de başlığa uygun olarak hamile kalmaya çalışanlardanım. Uzun zamandır uzaktan takipteydim sizleri. Fakat dün geceden beri ilk defa "hamile miyim ki" heyecanına kapıldım, sizlerle paylaşıp fikir alışverişinde bulunmak istedim.
39 yaşındayım ve 2 yıllık evliyim. 6 aydan fazladır deniyoruz ama olmuyor. Şimdiye dek hiç erken gebelik testi vs yapmadım. Hani hep "rahat bırakınca oluyor" diyorlar ya o bende olmuyor işte :) Son adet tarihim 12 ağustostu. Döngüm pek düzenli değil ne yazık ki. 23-28 gün arasında değişiyor her ay. O yüzden yumurtlama için test kullanıyorum sürekli. 5 yıl önce ve 1.5 yıl önce olmak üzere iki kez miyom ameliyatı oldum. Geçen ay kontrole gittim. İçersi tertemiz dedi doktorum. Yaşıma göre yumurta sayım ve durumları da iyiymiş çok şükür. Gelelim heyecanıma :) Hayatımda ilk kez beklenen adetimden bu kadar erken zamanda kahverengi lekelenme/akıntı yaşıyorum dün geceden beri. Her ay olmazdı ama olduğunda birkaç saat gelir sonrasında adet olurdum. Kasıklarım yumurtlama gününden beridir sürekli ağrıyor zaten bu ay. Göğüslerimde hiç yaşamadığım kadar hassasiyet var. Ortalıkta bir yerleşme kanaması laflarına da daldım okuyup duruyorum. Eh hal böyle olunca acaba mı diye bi heyecanlandım :)
Kusura bakmayın çok uzun oldu :) kafanızı şişirdiysem affola..

belirtileriniz hamilelik ile çok örtüşüyor bence bi test yapın :)

Umarım vardır canım yumurtlaman ne zamandı?

Bence test yapmalısınız çünkü belirtileriniz gayet uygun. Herhangi bir problemde yokmuş zaten

Bu akıntıyı takip ediyorum. Duruma göre yapacağım. Erkenden yapıp da hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Burada okuduğumda kişilerin üzüntülerine çok şahit oldum çünkü..

Bu akıntıyı takip ediyorum. Duruma göre yapacağım. Erkenden yapıp da hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Burada okuduğumda kişilerin üzüntülerine çok şahit oldum çünkü..
Yani biz çantamızda testle gezer olduk o yüzden şüphe anında herkes birbirine yap diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…