Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla ben bu işin içkiyle sigarayla olmadığını anladım çevremde hamile kalanları gördükçe kadın günde 2 paket sigara iiçiyor şak diye hamile kaldı hala da içiyor
Vallahi o konuda sana katılıyorum. Tuttumu öyle de bi tutuyo ki. Benim kaç arkadaşım öyle hamile olduğunu öğrendi. Hadi önlem olsun diye biz dikkat ediyorz ama kalanlar takır takır doğuruyor zaten

Vallahi o konuda sana katılıyorum. Tuttumu öyle de bi tutuyo ki. Benim kaç arkadaşım öyle hamile olduğunu öğrendi. Hadi önlem olsun diye biz dikkat ediyorz ama kalanlar takır takır doğuruyor zaten
benim arkadaş adet olamayınca söktürücü içmiş. Düşünün meğersem hamileymiş. Bebeğe bişey olmadı sağlıklı 2 yaşına girecek şimdi

Haber bekliyoruz canım
Sürat kargo hala getirmedi testlerimi ya yapamıyorum yemeğe de gidicez ne zaman gelecek bu saatten sonra gelmezse yapamam ki allahım tüm istanbulu gezip gelecek galiba tüm virüsleri topluyor şuan, geçen ben evimde maskeyle kargo bekliyordum bir baktım kargocu abi maskesiz geziyor çok kızdım abi dedim çok riskli bu yaptığım her apartmanı geziyorsun asansörde çıkardım çok havasız dedi oldu dedim biz keyfimizden takıyoruz,

valla ben bu işin içkiyle sigarayla olmadığını anladım çevremde hamile kalanları gördükçe kadın günde 2 paket sigara iiçiyor şak diye hamile kaldı hala da içiyor

Doğrudur ama ben önlemimi alırım ya asla işi şansa bırakamam, doktor testini görünce benim eşime de dedi sigara mı içiyorsun hem kalp hem tansiyon var yok dedim paketinin önünden geçmez

Yarına kaldı desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…