Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bana erken gebelik yalan dolan geliyor ya varsa zaten normal testte de çıkıyor
Pazarlama taktiği gibi geliyor bana. Bi tane aldım dün ben, ilişkiden beş gün sonra kesin sonuç yazıyordu kullanım klavuzunda😂😂 testi denemeden çöpe attım o yazıyı görünce😂

bi tane cihaz var bütün hormonları idrardan ölçüyor bizim ondan almamız lazım tam kafayı yemelik :halay:
Aaa evet clearblue diye bi marka var. Rossmanlarda satılıtor. Türkiyede nerde var bilmiyorum ama her şeyi ölçüyor. Hormon falan ne varsa 😂😂ama tam deli işi o artık bence

Ya yapsanaaaaa günün çok geçmiş çocuk okula başlayacak çıkar hemen :halay: Nasil sabrediyorsun :halay: Buraya da yaz mutlaka:halay:
Canım hem kullandığım vitamin bu etkileri yapabiliyor yani mide bulantısı vs hem de düşük amh den kaynaklı regl geç gelmesi normal Haftaya da olmaz isem yapacağım canım
Varsa kesin çıkar ya zaten adet günün geçmiş 😬 tabi sen bilirsin ama ben günüm gelmeden yapacağım hatta 😍
Tuttuğunu sanmıyorum canım sansam hemen yaparım 🙄🙄

duydum kuzu onu burda kullananlar vardı valla canım devlette doktor insanı kovmaktan beter ediyor özelde en azından insan gibi muamele görüyorsun verdiğin paraya değiyor
Evet. Aynen dediğin gibi canım. Kovmaktan beter ediyorlar. Ne yaaplım doktora ben başka taviye edeceğiniz bir ilaç var mı eş değerde dedim. İyi olan bu dedi. Bunu kullanın dedi.

Evet. Aynen dediğin gibi canım. Kovmaktan beter ediyorlar. Ne yaaplım doktora ben başka taviye edeceğiniz bir ilaç var mı eş değerde dedim. İyi olan bu dedi. Bunu kullanın dedi.
ben de araştırayım onu kuzum ya bi kaç kişiden daha duymuştum bu tarz ilaçlar pahalı oluyor ama napalım eşin bişey içecek mi

Ben kullandım canım ımpryl ameliyattan önce sonra hormon kullanıyorum diye bıraktım ama eşim hala kullanıyor, stoprak stoprak yıllar sonra bunun vesilesiyle kaldı diyebiliriz belki

Evet kızlar boşuna dalga geçmiyormuşum kendimle şimdi lavaboya gittim ve pes pembeler beni karşıladı, nasipte yokmuş aldığım erken genelik testlerini de artık kim bilir ne zamana kullanırım, ama bir şeyi öğrenmiş oldum demek ki o 19 ağustosta yaşadığım şey gerçekten yumurtlamaymış ve ben yumurtlamadan 15 gün sonra adet oluyormuşum 14 gün değil demek ki,
Kızlar 1 saatten fazla oldu ama gelmiyor artık bir şey, yani aslında lavaboya gitmesem farketmeyeceğim göremeyeceğim kadar siliklikte bir lekeydi yatıyorum 1 saatten fazladır, sizce test yapayım mı bugün yoksa yarın sabah mı yapayım ay çok canım sıkıldı bu işte canımı sıktı , adet olduğumu sanmıştım ne güzel, sizi de sıkıyorum kusura bakamayın

Ben kullandım canım ımpryl ameliyattan önce sonra hormon kullanıyorum diye bıraktım ama eşim hala kullanıyor, stoprak stoprak yıllar sonra bunun vesilesiyle kaldı diyebiliriz belki
Valla mı harika ya bunu duymak. bu benim gittiğim doktora ayrıca tüp bebek merkezinde çalışıyor. Bunu kısırlık tedavisinde kullnıyoruz eşinde kullanabilir dedi. O zaman alayım ben bunu. Rahim filmi de istedi benden şimdi haftaya onu çektireceğim Hayırlısı artık . Hayırlı bir şekilde sağlıklı hamilekler geçiriirz inşallah. Hamile kalmak sorun. Kucağına alana kadar hep sorun.

Kızlar 1 saatten fazla oldu ama gelmiyor artık bir şey, yani aslında lavaboya gitmesem farketmeyeceğim göremeyeceğim kadar siliklikte bir lekeydi yatıyorum 1 saatten fazladır, sizce test yapayım mı bugün yoksa yarın sabah mı yapayım ay çok canım sıkıldı bu işte canımı sıktı , adet olduğumu sanmıştım ne güzel, sizi de sıkıyorum kusura bakamayın
Ya saçmalama ne sıkması zaten burda beraberce konuşmasak başka ne yapardık bilmiyorum. Ben senin yaşadıklarını yaşasam test yapardım. Yarın da yapardım. Acaba üstüne görme mü bilemedim ki.

X