Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnaşşalh canım. Hee bu arada geçen ay bende gittim pıhtılaşma ve genetik test için kan verdim. sonuçlarım 12 Eylülde çıkacak. İnşallah dedğin gibi olur. Bat kaç senin şuan?
Canım sanırım ben erken yumurtladim bu ay ovulasyon testi yapmıyorum kendim hissettiğimde göre..bir gece çok fena tek taraflı kasik ağrısı ve bel ağrısı yaşadım halada var o gece sanırım yumurtlama oldu eğer doğruysa bat Eylül 10 gibi..
Ama normal şartlarda erken yumurtladiysam Eylül 14 arada 4gun fln oynuyor.

Canım sanırım ben erken yumurtladim bu ay ovulasyon testi yapmıyorum kendim hissettiğimde göre..bir gece çok fena tek taraflı kasik ağrısı ve bel ağrısı yaşadım halada var o gece sanırım yumurtlama oldu eğer doğruysa bat Eylül 10 gibi..
Ama normal şartlarda erken yumurtladiysam Eylül 14 arada 4gun fln oynuyor.
anladım canım.Çalışmalara devam dimi??

Evet inan hep forumdayim..sürekli birşeyler arastirmaktan alikoyamiyorum kendimi..
Bizim gibi düşük yaşayanlar,kalp atışı alamayanlar,kanında pıhtılaşma cikanlar tekrar hamile kalmış mı?Bu sefer gebelikleri ilerlemiş mi hep araştırıyorum eski forum geçmişlerine bakıyorum..
Bende hazirandan beri coraspirin kullanıyorum gebe kalır kalmaz iğne baslanacakti ama coraspirin kullandigimdan beri adetlerim dahada erken olmaya başladı henüz kalamadim düzenim bozuldu biraz.Bakalim bata var daha erken öğrenip kan sulandırıcıya başlamam lazım varsa..
Sağlıklısı olsunda hepimiz için🙏
ilk kimyasal geçirdiğimde ben de öyleydim insanın iyi hikayeler okumaya ihtiyacı oluyor ama okuduğun 10 iyi hikayenin sonrasında denk geldiğin tek kötü bir hikaye psikolojini alt üst ediyor. o yüzden hepimizin farklı bi yolu olduğuna inanıyorum tedavi süreçlerimiz ilaçlara vücudumuzun verdiği tepki vs. bence bu yolda en önemli olan şey iyi düşünmeyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek. ben de regl olunca üzülüyorum ama hiç bi zaman benim çocuğum olm... demedim o kelimeyi kullanmak dahi istemiyorum. en doğru, en hayırlı zamanda en sağlıklı şekilde olacağına ve yaşadığım zorlukları unutturacağına kalben inanıyorum :KK200: yollar kimimize uzun kimimize kısa kimimize uçurum kenarlarında kimimize daha engebeli olabilir ama hayatımızın şoförü biziz ve arada frene basmak zorundayız aksi halde bu süreç bizi sağlığımızdan eder...

ilk kimyasal geçirdiğimde ben de öyleydim insanın iyi hikayeler okumaya ihtiyacı oluyor ama okuduğun 10 iyi hikayenin sonrasında denk geldiğin tek kötü bir hikaye psikolojini alt üst ediyor. o yüzden hepimizin farklı bi yolu olduğuna inanıyorum tedavi süreçlerimiz ilaçlara vücudumuzun verdiği tepki vs. bence bu yolda en önemli olan şey iyi düşünmeyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek. ben de regl olunca üzülüyorum ama hiç bi zaman benim çocuğum olm... demedim o kelimeyi kullanmak dahi istemiyorum. en doğru, en hayırlı zamanda en sağlıklı şekilde olacağına ve yaşadığım zorlukları unutturacağına kalben inanıyorum :KK200: yollar kimimize uzun kimimize kısa kimimize uçurum kenarlarında kimimize daha engebeli olabilir ama hayatımızın şoförü biziz ve arada frene basmak zorundayız aksi halde bu süreç bizi sağlığımızdan eder...
Ne güzel bahsetmişsin. Ağzına, ellerine sağlık :)

aa doğru biz senle aynıydık :) 8 gün önceden çıkar mı kız hadi çıktı 8 günü nasıl geçircen ben çatlardım heralde :halay: ben kimyasaldan sonra asla regl öncesi test yapmıyorum bana iyi geliyor ama sen bilirsin kuzum :KK200:

aa doğru biz senle aynıydık :) 8 gün önceden çıkar mı kız hadi çıktı 8 günü nasıl geçircen ben çatlardım heralde :halay: ben kimyasaldan sonra asla regl öncesi test yapmıyorum bana iyi geliyor ama sen bilirsin kuzum :KK200:
Biran içimden bir ses testte itti😅😅 ayy bilmiyorum 8 gün nasıl geçer

öyle bişeyi bilinçaltına kodlamanı tavsiye etmem her düşüncenin ağızdan çıkan her cümlenin bize bir geri dönüşü var sürekli kendini sağlıklıyım ve sağlıklı bir bebeğe sahip olacağım diye telkin et, emin ol senin için en hayırlısı en doğru zamanda olacak
Ne kadar bilsem de kendimde yapamadığım tek şeydir olumlu düşünmek güzel bakmak,bunu yapabilmem için bir tane doğru düzgün başarımın olması lazımm başka çare göremiyorum

Ne kadar bilsem de kendimde yapamadığım tek şeydir olumlu düşünmek güzel bakmak,bunu yapabilmem için bir tane doğru düzgün başarımın olması lazımm başka çare göremiyorum
anne olmak bir başarı değildir canım anne olunca dünyanın en harika en muhteşem varlığı olmuyoruz malesef, ayrıca kimse yaşamında 4 4 lük değil hepimizin iyi ya da kötü olduğu noktalar var eminim seni tanıyanlara sorsak senin hakkında çok iyi şeyler söylerler. kendine çok fazla yükleniyorsun bunu yapma

anladım canım.Çalışmalara devam dimi??
Yok canım açıkçası iki aydır sürekli görev gibi denemek yordu da bizi..Benim uygulamaya göre ovü tarihim geçen pazardi ama ben son ilişkimi cuma yaptım..Artık kısmet ..ki zaten ben erken yumurtladigimi düşünüyorum uygulamaya göre de adet olmuyorum zaten 3-4gun hatta 5gun önceden geliyor 2aydirda.Bak degerlendirdigim tarihler..Adetim biter bitmez başladım öncekiler de de öyle gebe kalmıştım..O son gün tek leke geldi.O ilişki yasamadigim günde muhtemelen yumurtlama oldu.Persembe günü yani.

Eklentiler

• Screenshot_2020-09-02-17-11-13-670_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_2020-09-02-17-11-13-670_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 26
X