Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merbaha günaydınlar hepinize çok güzel bir hafta olsun inşallah güzel haberler alalım bende adet oldum sonunda çok şükür sizler nasılsınız ne var ne yok
Hadi gozunaydin canim..cok guzel umutlu bir yeni ay seni karşılasın mutlu haberler al insallah... bende doktora gittim letu verdi 5 gün kullan kontrole gel dedi bugun 5. Gün carsamba nasipse kontrole gitcem insallah yumurtam büyümüştür☺

Hadi gozunaydin canim..cok guzel umutlu bir yeni ay seni karşılasın mutlu haberler al insallah... bende doktora gittim letu verdi 5 gün kullan kontrole gel dedi bugun 5. Gün carsamba nasipse kontrole gitcem insallah yumurtam büyümüştür☺
inşallah kuzucu çok teşekkürler güzel dileklerin için :) bende gidicem doktorada 1-5 günü içinde gel dedi adetin bugün ilk gün çok yoğun ya gidemiyom çarşamba gideyim diyorum nasipse ama şuan çok ağrım var ya :KK43:

kızlar merbaha günaydınlar hepinize çok güzel bir hafta olsun inşallah güzel haberler alalım bende adet oldum sonunda çok şükür sizler nasılsınız ne var ne yok
Kuzum ya galiba ben yine enfeksiyon oldum ondan şüpheleniyorum çünkü afedersin ama ilişkiden sonra olduğu gibi dışına çıkıyor fitil kullandıktan sonra o sorunum gitmişti 😏

Canım senin gittiğin hastane özel miydi?

inşallah kuzucu çok teşekkürler güzel dileklerin için :) bende gidicem doktorada 1-5 günü içinde gel dedi adetin bugün ilk gün çok yoğun ya gidemiyom çarşamba gideyim diyorum nasipse ama şuan çok ağrım var ya :KK43:
Söktürücülerden sonra böyle oluyo malesef😕 sıca suya bol şeker at iç iyi geliyor canım geçmiş olsun..

miratechin erken gebelik testyle comfortunki fark 20 25 lira cok pahali degiller predictor gibi 1 tane ucuz 1 tane bu dedklermden alablrsn
Negatif canım malesef zaten eşimin durumu böyleyken hamile olmak benim için çok uzak galiba,

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 30
X