Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum merak ettim seni aklima geldin sorularimzla az bunaltmadik seni ilk hamilesrimizdensin iyi olmana sevindim.. yeni hamilelerimiz var ben hala bekleyen gruptayım 🤷🏻‍♀️ bıraktigin gibiyim yani 😁 hamilelik nasil gidiyor🤗
Olsun kuzum ne demek her zaman her istediğinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım iyiyim şükür ilk 3 ay biraz benim için zorlayıcı geçti mide yanması bulantı vs 4. aya geçer geçmez kesildi şükür şimdi kilo almaya başladım 2.5-4 kilo kadar aldım ama sanki 30 kilo almışım gibi merdiven inip çıkarken falan nefes nefese kalıyorum 😂😂 kızım olacak teyzeleri işte sen demiştin galiba ultrason kağıdını görünce kıza benziyor diye Haklı çıktın valla 😁 yeni hamişlere de hayırlı olsun diyorum allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin cümlemizin 🙏😌

Olsun kuzum ne demek her zaman her istediğinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım iyiyim şükür ilk 3 ay biraz benim için zorlayıcı geçti mide yanması bulantı vs 4. aya geçer geçmez kesildi şükür şimdi kilo almaya başladım 2.5-4 kilo kadar aldım ama sanki 30 kilo almışım gibi merdiven inip çıkarken falan nefes nefese kalıyorum 😂😂 kızım olacak teyzeleri işte sen demiştin galiba ultrason kağıdını görünce kıza benziyor diye Haklı çıktın valla 😁 yeni hamişlere de hayırlı olsun diyorum allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin cümlemizin 🙏😌
Yaa maşallah ne kadar süredir istiyordunuz nasıl öğrendiniz hamileliği 🙈

Günaydın kızlar. . :halay:
Daha önce femara letu tarzı yumurta uyarici kullananlara sorum olucak..
Bu 5 gün icinde kasıklarda ağrı batma yada akıntı falan yaşamışmıydınız??

X