Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla umutlanmaya başladım inşallah üzülmem sonunda ya

Aynen kuzum çok tatlısın ay olabilir mi acaba yaa inşallah vardır
Olumlama yapmaya baslayalım, güzel gunler beklıyor bızı, inşallah yarın ben de guzel seyler duyarım..

Tüplerde ilerlediği zaman batma lar olurmus, 6 gun de tam o zamana denk geliyor inşallah miniğin yuvarlanıyordur tüpte

Zaten kpss basli basina stres canim ..
Benimde 5. Girişim , Rabbim yardımcımız olsun ..
AMİn canım arkadaşım da böyleydi hamile şuan 8 haftalık, çok kötü mide bulantıları var ders çalışamıyor diyorum acaba ben de hamile kalsam nasıl dayancam rabbim ne zaman vereceğini biliyor

AMİn canım arkadaşım da böyleydi hamile şuan 8 haftalık, çok kötü mide bulantıları var ders çalışamıyor diyorum acaba ben de hamile kalsam nasıl dayancam rabbim ne zaman vereceğini biliyor
Kesinlikle canım herşeyin zamani var ...
Rabbim belki bizlere çifte mutluluk yaşatır inşallah
İyi bi puan alırız arkadasindan da belki hamile kalırız ... Allah'ın izniyle (amin ,amin )

Kesinlikle canım herşeyin zamani var ...
Rabbim belki bizlere çifte mutluluk yaşatır inşallah
İyi bi puan alırız arkadasindan da belki hamile kalırız ... Allah'ın izniyle (amin ,amin )
Hay diline sağlık ağzın bal yesininşallah kabul olur dualarımız, sadece kendime se değil herkese dua ediyorum etrafımdaki şurdaki

Hanımlar bende az bişey pco varmış doktorum klomen ve Matofin verdi bana 5 ağustosta bu yana kullandım hala adet olmadım geçen ay zaten 35 gün sonra falan hatta daha fazlaydı adet oldum adetim 6 ağustosta bitti. Klomen ide bitirdim her gece Matofin içiyorum 4 gün önce 2 gün üst üste karnımın tam altında adet ağrısı gibi ağrı oldu dedim adet oluyorum herhalde baktım olmadım test yaptım negatif çıktı cuma günü. Dün gece sağ kasığımda baya batma yaşadım yatamıyordum hatta o derece hatta dedim apandisit mi acaba diye geçti sonra. Bide 3 gündür Bi ateş basıyor bana anlatamam ölçüyorum ateşini 36.8 falan çıkıyor. Yarın tekrar test yapsam mı acaba diyorum benim gibi olanlar varmı acaba?

Hay diline sağlık ağzın bal yesininşallah kabul olur dualarımız, sadece kendime se değil herkese dua ediyorum etrafımdaki şurdaki
Hanımlar bende az bişey pco varmış doktorum klomen ve Matofin verdi bana 5 ağustosta bu yana kullandım hala adet olmadım geçen ay zaten 35 gün sonra falan hatta daha fazlaydı adet oldum adetim 6 ağustosta bitti. Klomen ide bitirdim her gece Matofin içiyorum 4 gün önce 2 gün üst üste karnımın tam altında adet ağrısı gibi ağrı oldu dedim adet oluyorum herhalde baktım olmadım test yaptım negatif çıktı cuma günü. Dün gece sağ kasığımda baya batma yaşadım yatamıyordum hatta o derece hatta dedim apandisit mi acaba diye geçti sonra. Bide 3 gündür Bi ateş basıyor bana anlatamam ölçüyorum ateşini 36.8 falan çıkıyor. Yarın tekrar test yapsam mı acaba diyorum benim gibi olanlar varmı acaba?

Haber et kuzum bize de bakalım ne diyecek
Hadi inşallah sağ taraftan şüpheleniyorum inşallah ordadır benim melek
Olabilir tabiki 4. Gunu belirtisi olanlar taniyorum hadi insallah kuzum güzel haberi vericeksin bize
İnşallah kuzum ya

Yarın güzel haberle gelceksin insallah kuzum

Daha erken olabilir canım test için, tahmini bata daha 10 gün var gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…