Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ÖYLE Tabi kuzum doktor öyle söyledi ama bana hiç güven vermedi eşime klomen iğne vermiş hiç böyle bir şey duydunuz mu, eğer biz inanıp eşime vurduysaydık bu iğneyi onun esiri olacaktık istediğini yaptıracaktı bize , bide demiş ki hemen gel seni ameliyat edelim sperm alalım 4 bin tl ye donduralım spermleri,devlet hastanesinde doktor ve bize bu testi de dışarıda kendi tanıdığı bir yere yaptırdı ben testten bile şüphe duydum belki de bilerek yönlendirdi bizi, çok şaşkınım,
Zaten baska merkeze falanda gidin test yaptrn esin icin tek doktora bagli kalmayin derim belki testlerde oynama yapms olabilirler biz esime 4 farkli yerden test yaptrdik hepsnde hareket sorunu cikti oyle tamam dedik sorun var..
Bu arada daha belirgin olmus ya bilemedm baska test yapma imkanin yok mu

Ben çatlama da değerlendirme olmadı ve sadece bir günü değerlendirmeme rağmen umut edip bekliyorum bu umut insanın elinde olmayan Bi şey. Leslie ile baya kalori veriyordum onu bile bıraktım varsa diye.. Bugün çatlama nın 5. Günü bakalım 10. Günü erken test yapcam kağıtta ilişkiden 5 gün sonra sonuç verir diyor ama bence abartı

Zaten baska merkeze falanda gidin test yaptrn esin icin tek doktora bagli kalmayin derim belki testlerde oynama yapms olabilirler biz esime 4 farkli yerden test yaptrdik hepsnde hareket sorunu cikti oyle tamam dedik sorun var..
Bu arada daha belirgin olmus ya bilemedm baska test yapma imkanin yok mu
Evet bizde öyle düşündük devlet hastanesinde hiç yaptırmadık o yüzden önce araştırmaya gidelim dedik,yoksa kafamızda şüphe kalacak,
Ya evet farkettin mi canım ve ben bu teste su döktüm anlamadım ki niye böyle oluyor pko yapar mı hamilelik ihitmali dışında,

Evet bizde öyle düşündük devlet hastanesinde hiç yaptırmadık o yüzden önce araştırmaya gidelim dedik,yoksa kafamızda şüphe kalacak,
Ya evet farkettin mi canım ve ben bu teste su döktüm anlamadım ki niye böyle oluyor pko yapar mı hamilelik ihitmali dışında,
Bazi kistlerde poztf olabilir ama her pki kadnda boyle cikmiyor baska testle tekrar et bence

kızlar acil yardım🥴 ben daha önce hep 11-12 gün pik görürdüm 13 te çatlardı çoğu zaman. iki aydır yumurtlama kanaması yaşyorum. bu ay sat 15 ağustos ovüler böyle çıkıyo 🥺 döngüm 28-29 gün neden olabilir sizce. ? en son gittiğim doktor pko görünüm var ama pko değilsin demişti. kesin azdı bu pko 4 kilo falan aldım 1 temmuzdan beri :KK43:
kızar testlerin son durumu örnek teşkil etsin diye atıyorum bir de dün değerlendirdim bugün boş bırakıp yarın değerlendirsem ? sizce dün mü çatllamış oluyor bugün mü ?

Eklentiler

• 97C6BA11-D2EB-49DC-82A8-21A96D916DC5.jpeg
    97C6BA11-D2EB-49DC-82A8-21A96D916DC5.jpeg
    102,8 KB · Görüntüleme: 29
  • E2F9255F-6F0E-442B-92F1-841976C6134D.jpeg
    E2F9255F-6F0E-442B-92F1-841976C6134D.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 23
Bazi kistlerde poztf olabilir ama her pki kadnda boyle cikmiyor baska testle tekrar et bence
Ya ben inofolic combi içiyorum belki oda etkilemiştir, bakalım yarın yaparım yapınca atarım,Sabah o zaman tekrar alıp yapayım ya da salı günü mü yapsam 2 günde bir artarmış ya hcg, kağıdını güzelce okudum yazıyor ki 50 ml olan kısma kadar ilk aşamada hesaplar, eğer 15-20 gibiyse bile çıkarıyormuş test

kızar testlerin son durumu örnek teşkil etsin diye atıyorum bir de dün değerlendirdim bugün boş bırakıp yarın değerlendirsem ? sizce dün mü çatllamış oluyor bugün mü ?
Pko gorunumu bende de vardi bende 1 ay icinde 2 kez boyle gördüm bugunde degerlendirin

Ya ben inofolic combi içiyorum belki oda etkilemiştir, bakalım yarın yaparım yapınca atarım,Sabah o zaman tekrar alıp yapayım ya da salı günü mü yapsam 2 günde bir artarmış ya hcg, kağıdını güzelce okudum yazıyor ki 50 ml olan kısma kadar ilk aşamada hesaplar, eğer 15-20 gibiyse bile çıkarıyormuş test
Bence yarin baska bir markayla test yap sonra 2 gün sonra tekrarla canım

Kizlar size bişey danışmak istiyorum bastada söylemiştim korunmayı 7 gün önce bıraktık ve yumurtlamamin üzerinden 4 gün geçti ama benim kasıklarım ağrıyor normal mi bu durum yoksa ben mi kendimi çok dinliyorum adetime dhaa 15 gün var

Kizlar size bişey danışmak istiyorum bastada söylemiştim korunmayı 7 gün önce bıraktık ve yumurtlamamin üzerinden 4 gün geçti ama benim kasıklarım ağrıyor normal mi bu durum yoksa ben mi kendimi çok dinliyorum adetime dhaa 15 gün var
çooook çok erken daha, korunmayı bıraktığın için vucudun değişiklik gösteriyo olabilir ama regl gününe daha çoook, tavsiyem aceleci davranma 😊

Kızlar bişey soracağım ben tiroid ilacına başladım 25 mg yumurtlamayı sizce etkiler mi yumurtlama olmaması ya da geciktirmesi gibi bi durum olabilir mi kafam karışık Ovülasyona devam ediple etmemek arasındayım Regen_ Regen_ yildizsavascisi yildizsavascisi Sohrab Sohrab eczhnm eczhnm
canım çok bi bilgim yok ama kuzenim tiroid ilacı kullnırlen gebe kaldı. hatta kullanmaya başladı hormonlar düzeldi yumurtalıklar da cevap verdi ve gebe kaldı. bence ovüye devam etmelisin.

X