Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen benim gibi ben yumurtlama bitince kestim normal folik asit e geçtim çok pahalı çünkü ya

Ovu testinide yeniledim hala yumurtam catlamamis bu ayda bebis yok heralde onumuzdeki ay adet olunca doktordan ilac isteyecem direk klomen ve catlatma ignesi ya da sadece catlatma ignesi

Eklentiler

• 20200828_133126.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 45
Olur mu hiç ben karantinaya girsem fabrikaya kim bakacak maaşı kim yapacak kdv yi kim yapacak valla bıktım ya umarım hamile değilimdir
ya canım var ya inan seni çok iyi anlıyorum ya düzenin içinde dayanmaya çalışıyoruz allah yardım etsin bize, başkasına sebep olmayalım

Tez vakitte olsun canım

hammile olabilirsin.

gebelik testi yap ovularda yumurtlamadan sonra çift çizgi hala devam ediyorsa hamilelik olabiliyor

Canım genede git bi kistlerine falan baksınlar hemfe genelde 3. Ay ve sonrasında olumlu sonuc aldıklarını söylüyorlar. Benim mesela 3. Ayım, pes etmemek lazım

Saat 16, henuz kirmizilari gormedim, bu ay tutmus olsun hayirlisiyla insallah... Abanttayim test mest yok, bekliyorum, rabbim duy sesimizi sen katindan hepimizi rızıklandir amin amin amin
Femera-ovitrelle-ginositol ve metformin kullandim, dahasini bilmiyorum artik.. KP de yanimda, yasli ve neredeyse yuruyemeyen bir adamcagiz, durumumdan haberi yok, dun diyor ki, sen gebeyim de ben kalkip oynayacagim.. Of babacim of

İnşallah bebişin seninledir iğnenin kaçıncı günündesiniz?

amin canım inşallah güzel haberler al, bizlerle de paylaş kayınpederin de yüzü gülsün. Bat bugün müydü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…