Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hay ağzınıza sağlık tam içimden geçenleri yazmışsınız

Tez vakitte ruyan Allah'ın izniyle gerçek olur inşallah canım... Bize güzel haberleri verirsin ..

ne zaman görüneceksin canim. İlaç icin ne derse bana da buradan yazar mısın?
İnofolic şase pembe olanı doktor um bana ismi olan kağıdı verdi bunu mutlaka kullan içinde inositol var yumurtaların gelişme ve çatlamasında yardımcı bir pko olarak bu senin için çok önemli demişti canım ama ben içeriği benzer olan daha hesaplı gördüğüm gynositol u aldım aslında içerik aynı sayılır yani pko isen bu takviye çok iyi Bi şey

Canım üzülme en hayırlı zamanda sana gelcektir bebeğin Bu kaçıncı iğne denemendi?
2.ciydi ilk ay klomene rağmen yumurtalar 10mm de kaldı sonra 3er 4 er tane büyüdü hem sağda hem solda yanında tabi iki ayda 1er tane kist bırsktı çatlamayan yumurtalar 4cm e kadar kistleşti bu ay atıcakmıyım bilmiyorum hastaneye gitmicem bu ay kafam aşırı bozuk

Yok canım pko değilim. Bende mavi kutuda olani kullanamaya basladim umarim faydasini görürüm

Gelseydi artık canım da sende önüne baksaydın bende iyiyim canım temizlik yapıyordum kasığıma ağrı girince biraz dinleneyim dedim
dikkat et kendine çocuk yok diye kendimizi paralıyoz ama bel önemli yorma kendini kuzucum sorma gelemedi bi yarın eşimin doktor kontrolü var tahlil sonuçlarına bakılcak bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…