Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İstanbuldaysanız avclar umut lab. 95 tl spermıogram yaptırdk bilginz olsun

Arkadasm gebelk fotoları çekilirken beni davet etti ve gittim o gün son görüşmemdi kendisiyse

Doktorun kendi verdi canım ben hicbisey demeden..öyle bi zarari olsa vermezdi diye düşünüyorum

Arkadas degilmis zaten
Evet aynı ay evlendik benm olmadı o 9.ayda gebe kaldı iş yernde karnı ellerinde bütm fotolarını ben çektim 3 senedir ben gebe kalamıyorum övündü hep gebelikle bir gün hamile kalırsam karnm şişene kdar saklayacagım ben çok üzüldüm çünkü çevremdekihamilelerin yaptklarına

Kizlar bunu reglime 4 gun kala yapmistim koyde ve iki gun gecikmeli regli oldum sizce ne oldu kimyasalmi

Ben İnsülin direncim yok sanıyordum doktor a hep diyordum böyle böyle şikayetim var diye Bi şey yok diye yolluyordu ama glikoz hep 99 açken İnsülin de 28-40 arasıydı glifor u aldıktan sonra sanki kendime geldim kuzum ya doktor demeden kendi başıma aldım ilk korktum ama o kadar iyi geldi ki bana bu ilaç çok şükür dedim elim ayağım titremesi durdu saat başı açlık krizlerim azaldı gözüm kararırdı azaldı ayaklarımın altı alev gibi yanardı geçti valla dünya varmış dedim dediğin hesap ile yapınca da baya direncim varmış aslında benim

Son düzenleme:
Keskin ağrın varsa bu çok iyi Bi şey tabi benim fikrim ben bu aya kadar hiç yumurtlama ağrısı çekmedim ta ki bu ay gynasitol u kullanana kadar

Hah aynen öyle canım benim.. Ben de o kadar iyi anlıyorum ki artık çoğu şeylerden ders çıkardım nasip olur da gebe kalırsam aklıma yazdığım dikkat edeceğim çok şey var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…