Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete 5 6 gün kala sanırım. Kasık ağrımdan şüphelendim en çok . Çünkü normalde sadece hamile oldugum ay olmustu bide o ay canım
Senin baya geç olmuş kuzum benim çatlamadan 3 gün sonra falan kasıklarımda baya şiddetli batmaları olmaya başlamıştı

Cok sagol canim haklisin ❤ sabirli olmak lazim

Hayir ilk ovulasyon denemem daha once normal deniodum

Gidemem mahrumiyet bolgesindeyiz eylulun 10undan once imkansiz malesef

Yani zor mu gorunuo kendi kendine catlamasi

Valla canım. Ara kanama gebelik değilse iyi birşey değil. Ara kanamanın yoğunlu nasıl peki. birde adetin bittti mi tam anlamıyla belki içerdeki kalan tortular döküşlüyordur yine.
bir gün boyunca üç dört kez peçeteye silince geliyor, tam yumurtlama dönemlermde oluyor takibini yaptığım için kendimce biliyorum. aslında prolaktin yükselince tetikliyor mu bilmiyorum çünkü bence bı ara prolaktınm yükseldi göğüs ağrımdan anlıyorum

kızlar bugün adetin 12. Günü, çatlama iğnesi yaptırdım, 14 gün nasıl geçecek.

İnsanı en cok yoran belirti kovalamak oluyo zaten. Belirtim var diyosun sonra regl oluyosun o an yıkım
Kesinlikle canım belirti hissediyorsan bile kendini umutlandırmamak gerekiyo ben allahtan öyle bi insan değilim ben de senin gibi regl olacağım ondan diyorum hep ki regl oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…