Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebeliği engelleyen bi sağlık sorunun var mı canım. Streste çok etkiliyor. Allah kucağını dolu etsin inşallah.
Yokya ne testler yapıldı ne eşim ne ben tertemz 3 senedir yok yok valla bıktım bu ayda soğan başladm işe servsle gidip geliyorum sabah içip çıkıyorum evden yürüyen soğan gibiyim

Benimde polikistik yumurtlamam uzunmu surecek yani testte piki bi kac gunmu gorecem catlamasi kac gun surer aklimda cok soru varsa kusura bakmayin ilk kez ovulasyon yapiom

Benimde polikistik yumurtlamam uzunmu surecek yani testte piki bi kac gunmu gorecem catlamasi kac gun surer aklimda cok soru varsa kusura bakmayin ilk kez ovulasyon yapiom
Reglin düzensizse döngün uzunsa yumurtlamayı geç görürsün canım çünkü çatlamadan 14 gün sonra regl olunuyor

Merhaba
Ben bu ay 75 ui Gonal f kullandim.
9. enjeksiyonumdan sonra catlatma ignesi vurdurmak icin hastaneye gittim. Doktor kendiliginden catladigini soyledi. Birliktelik oldu mu diye sordu. Bir gun once birlikte olmustuk. O gun de olmamazi tavsiye etti. Tavsiyesine uyduk.
bugun adetime 1 gun kaldi (birliktelikten 8 gün geçti) ve beta hcg degeri baktirdim; 2,26 cikti.
bu degerle hamile olma olasiligim var midir? Tecrube edenler benimle paylasirsa cok mutlu olurum.

Artma ihtimali var canım, ben yaşamadım ama okudum buralarda 2 gun sonra tekrar baktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…