Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi size can alıcı Bi soru soruyorum kızlar ovulasyon da piki görünce mi çatlamayı görünce mi asıl önemli gün???????????????
Canım sperm kadın vücudunda 2 gün canlı kalabiliyor. İlişkiden sonra iki gün içinde yumurta çatlarsa gebelik olur. O gün ilişki olmasa bile ama tabi ovulasyon dönemi boyunca denemeli

Canım sperm kadın vücudunda 2 gün canlı kalabiliyor. İlişkiden sonra iki gün içinde yumurta çatlarsa gebelik olur. O gün ilişki olmasa bile ama tabi ovulasyon dönemi boyunca denemeli
Gün aşırı deniyorum hep canım ama her gün mü denesem diye düşündüm pko olduğum için benim yumurtlama biraz uzun sürüyor öyle olunca da üst üste günlerce ilişki zor oluyor ondan çatladığı günü mü değerlendirsem diye düşündüm. Bir de sanırım her sperm iki gün yaşamazmış sağlam olanlar hariç

Merhaba kızlar, İnşallah hepimiz gönlündekine biran önce kavuşur. Benim aranızda deneyimli olanlara bir sorum olacak.
Yumurtlama testlerini yaparken hiç arada yumurtlamadığınız aylar oluyor mu? Yani testlerde çatlamayı göremediğiniz ay oluyor mu?
Ben sıkı takip etmeme rağmen bu ay testlerimde hiç yumurtlama göremedim.

Koyulaşma mı göremedin koyu olması sonrası çatlama silinme mi canım?

Evet canım sağlıklı sperm yaşıyor diye biliyorum bende. Hergün denemek sana sıkıntı veriyorsa gün aşırı da yeterli bence. İlişkiden sonra hemen ayağa kalkılmamalı ve ayakları tepeye dikip 15 dakika yatılmalı... Bir de hemen yıkanma

Bazı aylar hamile kalacak kadar yumurta büyümeyebiliyor canım

Amuda kalkp 2 saat film izlediğimi bilirim yok arkadaş yok delirecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…