Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım sen hormonlarına baktırdın mı
Evet diğerlerinde bir sorun yok işte bir tek prolaktin yüksek çıktı. Bi yandan sorunum buymuş gibi geldi bi yandan da asıl problem başka bir şey gibi prolaktini yüksek olup hamile olan bir arkadaşım var. Forumda da gördüm. Bu ay prolaktinin üstünde duracağım. Yine olmazsa artık özele gidip detaylı muayene olmak istiyorum bekleyerek artık zaman kaybetmek istemiyorum. Prolaktini de çok önceden yaptırıp ogrenebilirdim mesela

Canım prolaktin tek başıma gebeliğe engel değil ve çok oynak bi hormon doktor bana ilaca gerek yok dedi mesela 50 nin üzerine ilaç kullanılır boşuna ilaç alma dedi belki şimdi gitsen 15 çıkacak yani benim her baktırdığımda farklı çıkıyor o yüzden çok takma kafana stres yediğimiz şeyler cinsel ilişki bile Prolaktin değerini etkiliyor anlık

Prolaktini yükselten yiyeceklere baktım hiçbirini zaten tüketmiyorum. Ilişki konusunda ise zaten reglin 3. Günü verdim. YouTube da Saraçoğlu'nun bir videosunu gördüm mutlaka 26 nin altında olması lazım diyor gebelik için

Doktorunla bi konuş bakalım canım yine yüksekse dostinex verir düşürür hemen o

çok geçmiş olsun ..orayı kaçırmısım ben...

hadi bakalım bol şans sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…