Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa iyi bari. Benim de 32 çıktı canım. Ben de bugün tekrar verdim reglimin 3. Günü. Bunda da yüksek çıkarsa ilaç yazdiracagim ben de. Az doz kullanacağım. Ben de çok az giriyorum foruma artık. Çok odaklanmamaya ve kafama takmamaya çalışıyorum. Ama prolaktin için bi foruma bakayım dedim. Sen ne yaptın farklı şeyler denedin mi görüşmeyeli
Yok canım sadece Ovülasyona başladım tekrar bu ay bir de tiroid ilacına başladım ins direnci çıktı bende doktor tiroid tetikliyor dedi onu içiyorum işte

Lh a etkisi olur mu bilmiyorum ama soğan ve incirin Prolaktini fırlattığını biliyorum dikkatli tüketilmesi gereken besinler listesinde içme sodası, dereotu da aynı şekilde. Testin pik bende ne olur ne olmaz değerlendir burda bi arkada gerekli olan boyuta gelmeden pik göstermiyor demişti
Prolaktinim yuksek degil diye yaptom hic yuksek hatta sinirda bile cikmadi diye yapiom ama insallaj sorun olmaz prolaktinim 12ydi 9 oldu 3 gun onceki testte

Kızlar ben napayım ya elimde ovu testide yok ne oldu hala pik mi yoksa siliklestimi bilmiyorumda off

X