Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın, kızlar.
İyi bir kadın doğum uzmanı bilen var mı? Böyle ilgili ve bilgili biri olacak. Kadın erkek fark etmez. Ben devlete gidiyordum artık özele geçmek istiyorum. Yumurtlama takibi yaptırmak istiyorum gerekirse çatlatma iğnesi vs. denemek istiyorum bu sefer. Kartal, pendik, sancaktepe bu civarlarda bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

İşte bunu demek istiyorum canım, kendimizi strese sokmadan yapmak lazım yoksa daha çok zarar veriyoruz gibi tabi ben bunu ne kadar başarabiliyorum tartışılır da
Bu süreçte stresi sıfıra indirmek neredeyse imkansız ben şeye inanmıyorum pek "düşünmeyi ne zaman bıraktım o zaman hamile kaldım olayına" fazla stres ve takıntı evet vücuda zarar ama stressiz bi hayat geçirmek zaten imkansız ona stres olmasan başka şeye stres oluyorsun... Tamamen biyolojik saat+şans+nasip işi bu hamilelik

Anladımmmm yani negatifse o kadar koyu çıkmaz diye düşünüyorum biyandan da zaman geçti üzerinden falan diyorum ama bakalım yarın muhtemel adet günüm olmazsam tekrarlarım artık

Anladımmmm yani negatifse o kadar koyu çıkmaz diye düşünüyorum biyandan da zaman geçti üzerinden falan diyorum ama bakalım yarın muhtemel adet günüm olmazsam tekrarlarım artık
Sen regl olmayacaksın yarın çünkü yeni yumurtladın doktor baktı yumurtan yok dedi sen doktor dan geldikten sonra ki süreçte yumurtladın gün ki test pik di ve mutlaka değerlendir kaçırma yeni yumurtlama olduğu için regl de ona göre ileri attı

Doktora falan gitmedim hiç. Adetim de düzenlidir her ay olurum. Yumurtlamam böyle geç olur mu bilmiyorum ama çok ağrım var bir haftadır. tüm adet belirtilerimi yaşıyorum zaten

Doktora falan gitmedim hiç. Adetim de düzenlidir her ay olurum. Yumurtlamam böyle geç olur mu bilmiyorum ama çok ağrım var bir haftadır. tüm adet belirtilerimi yaşıyorum zaten
Canım ben yanlış kişiye yazmışım sen değildin yazacağım ovulasyon testi yapan arkadaşı özür dilerim seninki gebelik testi ve bence gebelik var gibi yanlış mesajı alıntı yapmışım afedersin

Sen şu sıralar regl olmayacaksın çünkü yeni yumurtladın doktor baktı yumurtan yok dedi sen doktor dan geldikten sonra ki süreçte yumurtladın dün ki test pik di ve mutlaka değerlendir kaçırma yeni yumurtlama olduğu için regl de ona göre ileri attı

evet canım çok haklı yazmışsın ben de inanmıyorum yani herkes ben bıraktım hamile kaldım diyo da yani bu kadar odak noktan yapıp kanalize olduğun bişiyi nasıl hemen arka plana atabilirsin irade meselesi belki de

günaydın tünaydın canım hatunlar Nasılsınız bende hala gelen giden yok kanım çekilmiş galiba ilaç içiyom getirmedi henüz varmı hamiş olan aranızda bu arada kendimi hamile düşünürken teyze oluyomuşum dün onu öğrendim

Valla psikolojisi o kadar güçlü olan varsa helal olsun derim en fazla başka şeylerle meşgul olarak o olayı düşünme süreni azaltabilirsin onun dışında olmuyor yani. Burada çok takan da hamile kaldı az takan da yani bu ona çok bağlı değil bence

Merhaba kızlar. Dayanamayıp test yaptım bugün . Laboquick ultra erken gebelik testi kullandım. İlk 5 dakika bir şey çıkmadı ama 7-8 dakika sonra silik bir çizgi belirdi ve az bir süre sonra da yok oldu. Ne anlama geliyor acaba? (Hepsi 10 dakika içerisinde oldu) Adetime 5 gün var daha.

Eklentiler

• A55182F5-AE46-4FBF-BC18-BCCBE1C1CBC1.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 50
Iyiz kuzum, kimimiz bat bekliyor kimimiz pik yuvarlanip gidiyoruz. Darisi senin de basina, yasit kuzen olurlar ne guzel

Iyiz kuzum, kimimiz bat bekliyor kimimiz pik yuvarlanip gidiyoruz. Darisi senin de basina, yasit kuzen olurlar ne guzel
kıyamam sizlere rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah hepimizin tüm isteyenlerin dualarım hepimiz için yaaa bakalım hayırlısı benim şu adet geleydi gelemedi gitti

Bi çizgi görüyorum ama normal kaset testle yapsan daha kesin olur canım

Canım sen hala regl olmadın mı ya baya gecikti senin tüh.. Hayırlı olsun bu arada canım benim

Ya kızlar sabah ilişki oldu 20-25 dk uzandım (ayakları dikmeden ona inanmıyorum pek çünkü) sonra kalktım kahvaltı hazırlamaya ama tabi kalkınca baya aktı.. Kalmış mıdır kızlar içerde Bi şeyler bugün akşam falan çatlarsa? Öyle gelse de hepsi akmamıştır demi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…