Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bana da 5 gebelikten 3 u tamamlanmaz dedi. Napalim kısmet diyorum. Bir daha gebe kalırsam eğer niyetim yatmak yatmak yatmak :)

Üzgünüm kafama takıyorum ve

Kızlar leslie yaparken belimden Bi kırt etti kaldım öyle çok acıdı geçer sandım ama vakit geçtikçe daha çok ağrıyor eşim kasını zorlamışsındır korkma dedi inşallahh geçer valla çok ağrıyor hareket edemiyorum. Bi de kasıklarım sabahtan beri ağrıyor regl Olcam sanki

Ya hamileysen leslie zarar lı olmazmı kuzm

Horma
Hormon testleri felan yaptırdık canım. Bi sıkıntı yok aksine rahmin çok iyi durumda dedi. 4 doktora göründüm. Çünkü benim durumum biraz farklı olunca kan hastalığı vs doktorlarda başka bi görüş daha alalım deyip duruyorlar. Hepimiz için rabbim olmazları öldürür hayirsizladi hayra çevirirde kucagimizi boş bırakmaz inşallah

Hangi test yapacaksın cnm brn yapamadım ya testi

Hangi test yapacaksın cnm brn yapamadım ya testi
Microarray diye bi test varmıs canım detayları tüm genlerini hastalık vs ne varsa işte cıkarıyor düşük ihtimali vs daha net ortaya cıkıyormus. Bi doktor gerek yok 2 düşük normal falan dedi ama onlar alışmış normal geliyor ben yani tekrar risk olsun istemiyorum ne varsa bileyşm en azından pgt li tüp bebek yaptırabilirim direk

Pgt li tüp bebeğe gerek kalmaz inşallah ya. Nerde yapılıyor peki bu test. İnş kan sulndırıcılar yeterli gelecektir

En az ne kadar Korunmasiz olup doktora gitmek gerekiyor yani 6 ay mı daha mi çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…