Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ishal olmustum ama tam zamanını hatırlamıyorum adete yakındı sanırımmm :)

Bi uygulama kullaniyorum cok guzel ya. Icine hem hangi gunleri degerlendirdik, hem vucut isimi hem lh testlerini koyuyorum. Doktoruma hepsini gosterebilicem kolayca.
Boyle degerlendirdigin günler alt tarafta kalp cikiyor, akintin oldugunda koyorusun adet günlerindeki agrilarini falan..

Eklentiler

• Screenshot_20200820_102000_com.bm.android.thermometer.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20200820_102202_com.bm.android.thermometer.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar yine Bi şok haber daha benden.. Dün akşam üzeri zar zor labaratuar a ulaştım durumu söyledim evet prolaktin testi istenmiş Bi dk bekleyin dedi yanındaki ile konuşuyor ama duyuyorum tabi "abi bu kızın prolaktin i çıkmamış neden ki dedi o da baktı ya o biraz özel test olduğu için belli günler yapılıyor valla yarın yapılır ama benim nöbet bitti izne çıkıyorum sen ona cuma kontrol edin de ama ne zaman çıkar Allah bilir dedi" ben bunları duydum tabi kadın da hanımefendi testiniz şuan sırada cuma kontrol edin dedi şaka gibi eşim e dedim Bi daha gitme oraya böyle hastane mi olur ya resmen Allah a emanet halde dedi

Kızlar yumurtlamanın üzerinden 14. günümdeyim. Normalde 25 günde bir regl olan ben 29. Günümdeyim. Dün test yaptım negatif çıktı. Elimde ovülasyon testi vardı onla yaptım. Olmam gereken 2 gün önce ovülasyonla yaptığımda zar zor görünen 2. Çizgi bugün Koyulaşmış. Birde okadar bardak çay içtikten sonra yaptım. Belki sıvı alımına dikkat edip yapsaydım daha mı koyu olurdu ya varmıdır sizce bişey hı. Ama hiç Belirtim yok. Sadece diğer hamileliğimdeki gibi kasık bel ağrım var

Eklentiler

• IMG_20200820_112639.jpg
    129,8 KB · Görüntüleme: 39
Nekadar sorumsuzlar ya

Regl geçmiş, yumurtlama üstünden 12 günde geçmiş ve test negatif ama geç döllenme olabilir diye ben umut etmeden yanayım. Yakınlarında Bi sağlık ocağı var mı kan versen?

Sivi almissin yaniltici olur bu 2 3 saat almadan yap bakalim burada kizin biri ovu koyulasmasyla takip etmisti belki seninkide oyle olur kuzum

Sivi almissin yaniltici olur bu 2 3 saat almadan yap bakalim burada kizin biri ovu koyulasmasyla takip etmisti belki seninkide oyle olur kuzum

Bişey içmiyorum şimdi bekliyorum tekrar yapayım dedim. Ya anneme bişey demedim. Sabah aradı beni rüyasında görmüş. Öyle olunca umutlandım bi an

Bişey içmiyorum şimdi bekliyorum tekrar yapayım dedim. Ya anneme bişey demedim. Sabah aradı beni rüyasında görmüş. Öyle olunca umutlandım bi an
Hadi bakalim gec döllenme olmustur cunku gec yumurtladin topige etiketledim bak bu ayda senden alalim guzel haberi

Hadi insallah canimm

Canim iliskiden sonra ben iki uc saat sonra dus aliyorum. Peki wc yi nasil yapiyosun? Wc ye gidince akiyor hepsi dus da degilde sanki

Canim iliskiden sonra ben iki uc saat sonra dus aliyorum. Peki wc yi nasil yapiyosun? Wc ye gidince akiyor hepsi dus da degilde sanki
Canım ben İlişkiden sonra yarım saat bekleyip wc ye çıkıyorum çünkü tutamıyorum ilişki öncesi gitsem de içerde Bi şeyler olduğunu bildiğim için galiba sıkışmış hissediyorum doktor a sordum hiç alakası yok rahme giren girer zaten akanlar fazla gelen ve posa diyebiliriz sperm in içinde olduğu meni demişti

Tamam canim peki dusa niye ertesi gün giriyoruz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…