Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Genelde 3 gün değerlendiriyorlar yarın ve diğer iki gün üst üste olması lazım sanırım. yildizsavascisi yildizsavascisi ve Regen_ Regen_ daha iyi bilir :)
Ayyy inşallah güzel güzel haberler de vermek nasip olur:KK68:
İçimden Bi his gebelik is loading diyor canım hep kaçmış meğer yumurtlama canım ya bak hiç güvenmemek lazım o uygulamalara. Üst üste ilişki genelde spermin kalitesini azaltır deniyor sana önerim gün aşırı değerlendirmek ama tabi sana kalmış. İlişkiden önce eşin bir kaşık keçi boynuzu özü içsin biraz Fındık ceviz yesin ve mutlaka sert Bi kahve yap yanında da Bitter çikolata olsun canım Bi de duş u o gün değil ertesi gün al

İçimden Bi his gebelik is loading diyor canım hep kaçmış meğer yumurtlama canım ya bak hiç güvenmemek lazım o uygulamalara. Üst üste ilişki genelde spermin kalitesini azaltır deniyor sana önerim gün aşırı değerlendirmek ama tabi sana kalmış. İlişkiden önce eşin bir kaşık keçi boynuzu özü içsin biraz Fındık ceviz yesin ve mutlaka sert Bi kahve yap yanında da Bitter çikolata olsun canım Bi de duş u o gün değil ertesi gün al
Kuzum keçiboynuzu pekmezi aldık eşime 1 aydır kullanıyor bugün sabahı değerlendirmiştik yarın durup ertesi günü değerlendirelim ozaman

Ya bişey sorcm kızlar gülmeyin dün 3 defa sfedersnz ishal oldum düne kdr hamile olablrim hissim vardı lakin o ishal den sonra bitti.,😀 sanki hamileymişimde gitti gibi birde ağrı kesici arveles te içince tamamıyle umutsuzlaştım. Acaba varmı yumurtlamadan 1hafta somra ishal olup hamile kalan 😂

Ya bişey sorcm kızlar gülmeyin dün 3 defa sfedersnz ishal oldum düne kdr hamile olablrim hissim vardı lakin o ishal den sonra bitti.,😀 sanki hamileymişimde gitti gibi birde ağrı kesici arveles te içince tamamıyle umutsuzlaştım. Acaba varmı yumurtlamadan 1hafta somra ishal olup hamile kalan 😂
Bende dünden beri öyleyim havadan falan herhalde diye düşündüm bende:KK22:

Kuzum benimde icimden olumlu güzel seyler geciyodu ama doktorlarda fazlasıyla strese sokmustu neyseki sıkıntı yok❤
Onlar sonda soyliceklerini başta soylerler nedense 🤷‍♀️sevindim canım senin adına geçmiş olsun kalp atisi kaç çıkmıştı canım senin kuzunun 🥰

X