Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu au herkesde tuafliklar olmus. Ben yumurtladim dedim vucut isima bakarak ama lh testo hic oyle göstermiyo. Resmen regl zamani yumurtlamisim gibi. Ayin 11 reglimin bittigi gundu. Gittikce siliklesmis...

Eklentiler

• IMG_20200817_193457.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 37
Bu au herkesde tuafliklar olmus. Ben yumurtladim dedim vucut isima bakarak ama lh testo hic oyle göstermiyo. Resmen regl zamani yumurtlamisim gibi. Ayin 11 reglimin bittigi gundu. Gittikce siliklesmis...
Aynen ben de bu ay 25 günde oldum normalde hatta daha gecikmesi gerekiyordu ilaçtan dolayı ama

Daha kendi doktorumu göremedim canim ayin sonunda görucem yazarim burdan ne yapicagimizi artik
canım yazdıklarını okudum da hiç ama hiç üzülme çok düşük amh ile doğal yollarla hamile kalan çok kişi var ondan içini ferah tut. tavsiyem sana ovülasyon kullanmadıysan kullan.

merhaba kızlar size bişey sormak istiyorum diyolar ki eğer akıntın yumurta beyaz akı gibi gelirse yumurtanın çatladığı na işaretmiş bu durumda yumurta o akıntı gelincemi çatlamış oluyor yoksa o akıntı bittikten sonramı çatlıyor yumurta bende temmuzda iki gün yumurta akı gibi akıntı geldi değerlendirdim o akıntı bitince gene ilişkiye girdim ama bu ayda olmadı adet oldum ve bu ay inanılmaz bir ağrım oldu dün akşamdan beri ağrı hala çekiyorum sinirden koltukları halıyı parçalamak istedim kaç ağrı kesici içtim su torbası koydum hala var ağrım neden bu kadar ağrım oldu sizce bu ay randevu aldım doktora gitcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…