Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa pardon canim gormedim, ben yurtdisindayim canim burda degisik biraz
He anladım canım burada her hastane yapmıyor da ondan sordum teşekkür ederim. Diğer yazımı görmesinde tekrar yazayım çok üzüldüm ama amh değişebilen Bi değermiş diye duydum Allah ın izni ile tekrar artabiliyormuş hemen tüp bebek e git vakit kaybetme

Kan tahlili yaptı enfeksiyonu altta muyanede etti o zaman gördü teşekkür ederim tatlım😘
canım evet eşlerde çok belirti vermiyormış, o yüzden eşinden geçiyor olabilir.
ben de cuma günü vajinal muayene oldum enfeksiyon görse söylerdi heralde. ondan sordum sana tahlille mi gördü muayene ile mi
diye. çünkü benim de hemen hemen seninle aynı durumlarım oldu. rahmim tersmiş ondan dolayı canım yanabilirmiş

Yapmadım bugün kuzum açıkcası regl oldum diye yapsa mıydım 🙄 bugün yarın pik olması lazım zaten dün ki yaptığım test de öyle görünüyordu bak bu dün ki testim

Evet dünkünü hatırlıyorum. Bugün yapsaydın piki görürdün belkide. Yarın zaten gidiyorsun artık yapmana gerek yok zaten. Bende merakla bekliyorum ne diyecek bakalım doktor

merhaba kızlar size bişey sormak istiyorum diyolar ki eğer akıntın yumurta beyaz akı gibi gelirse yumurtanın çatladığı na işaretmiş bu durumda yumurta o akıntı gelincemi çatlamış oluyor yoksa o akıntı bittikten sonramı çatlıyor yumurta bende temmuzda iki gün yumurta akı gibi akıntı geldi değerlendirdim o akıntı bitince gene ilişkiye girdim ama bu ayda olmadı adet oldum ve bu ay inanılmaz bir ağrım oldu dün akşamdan beri ağrı hala çekiyorum sinirden koltukları halıyı parçalamak istedim kaç ağrı kesici içtim su torbası koydum hala var ağrım neden bu kadar ağrım oldu sizce bu ay randevu aldım doktora gitcem
canım bende o akıntı geldkten iki gün sora ovülasyonda çatlama oluyor

Evet dünkünü hatırlıyorum. Bugün yapsaydın piki görürdün belkide. Yarın zaten gidiyorsun artık yapmana gerek yok zaten. Bende merakla bekliyorum ne diyecek bakalım doktor
Kuzum aslında dün gece ilişki oldu ama çok kanama oldu yani sperm falan kalmamıştır içerde bugün kanama varken pik olsa da ilişkiye girmem diye yapmadım açıkcası ovulasyon testi 🙄 çok tuaf oldu bu ay ya

1 haftaya yakındır tüm testlerim böyle çıkıyor..Bugün adetin 21. Günü...tamam pkodan dolayi koyu çıkmasını anlıyorumda önceden tam pik olurdu sonradan aman aman koyulaşmazdı..şimdi de tam pik olmadı ve 1 haftadır böyle...bu ay gün aşırı ilişki deniyoruz artik biseye denk gelirse kacirmayiz umarim..Çünkü bu ayki testlerden pek hayır yok gibi

Eklentiler

• 20200817_205046.jpg
    20200817_205046.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 30
1 haftaya yakındır tüm testlerim böyle çıkıyor..Bugün adetin 21. Günü...tamam pkodan dolayi koyu çıkmasını anlıyorumda önceden tam pik olurdu sonradan aman aman koyulaşmazdı..şimdi de tam pik olmadı ve 1 haftadır böyle...bu ay gün aşırı ilişki deniyoruz artik biseye denk gelirse kacirmayiz umarim..Çünkü bu ayki testlerden pek hayır yok gibi
Şu pko beni bitirdi ya inanır mısın bıktım

canım bende o akıntı geldkten iki gün sora ovülasyonda çatlama oluyor
yani o akıntı gelince değilde o akıntı dan sonramı yumurta çatlıyor canım ben hem o akıntı zamanı hemde akıntı bittikten iki gün sonra cinsel ilişki yaşadım ama olmadı gene..

bende instagramda bir sayfa gördüm canım kadın ovilasyon testi ve ballı karışım satıyor bir sürü kişi hamile kalmış onla

canım yazdıklarını okudum da hiç ama hiç üzülme çok düşük amh ile doğal yollarla hamile kalan çok kişi var ondan içini ferah tut. tavsiyem sana ovülasyon kullanmadıysan kullan.
Kullaniyorum kuzum cok sagol cok mutlu oluyorum siz boyle yazinca. Allah hepimize nasip etsin insallah :KK200: saglikli, huzurlu hayatlari olsunn

Kuzum aslında dün gece ilişki oldu ama çok kanama oldu yani sperm falan kalmamıştır içerde bugün kanama varken pik olsa da ilişkiye girmem diye yapmadım açıkcası ovulasyon testi 🙄 çok tuaf oldu bu ay ya

Yok canım kalmıştır mutlaka. Evet cidden tuhaf oldu🙄

Durdukca daha da koyulaşıyo😕

Eklentiler

• 20200817_205750.jpg
    20200817_205750.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 24
He anladım canım burada her hastane yapmıyor da ondan sordum teşekkür ederim. Diğer yazımı görmesinde tekrar yazayım çok üzüldüm ama amh değişebilen Bi değermiş diye duydum Allah ın izni ile tekrar artabiliyormuş hemen tüp bebek e git vakit kaybetme
Doktorumun soylediklerini yazicam burdan canim gelecek hafta cumartesi gunu, bakalim ne diyecek.
Incir kurune basladim degerlerimi gorunce, bu degerle oyle hamile kalan cok varmis bakalim
Hepimizin bir yerde sifasi var insallah, derdi veren Allah dermaninida vermis

X