Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 25 Ağustos. Benim 11 Ağustos’ta çok koyuydu 12 sinde daha az koyu 13 Ağustos’ta silikleşti. Beklemek insanı çok geriyor. Sanki günler geçmiyor
Ben bu ay erken yumurtladım anlamadım yani. Kasıklar da sızlama var ara ara onun dışında bir şey yok. Yaklaşık 3 ay önce kürtaj oldum.

Bende erken yumurtladim bu ayda bir sorun mu var acaba 4 5 gun erken yumurtladim.
Bende 2 gün erken yumurtladım normalde 2 gün koyu olur geceye kdr koyuluk gitti sabah çatlamış tı bile hemde baya silikti. Umudum kırıldı o yüzden. Bat 30 ağustosta benm bide

İnşallah tüm beklentilerimiz dualarımız gerçekleşir. Bazen belirti olmadan da gebelik olabiliyor
Sadece afedrsn ilşki esnasında ağrım çok olmaya başladı ve belim ağrıyor ara ara. Lakin belirti aramıyorum geçen ay tüm belirtiler vardı adet oldum inş hamişszdr bekleyelim bakalım.

Tsh cok yüksek cıkmıs kızlar 25 randevum haftayaydı yarına özelden randevu aldım

Kaç çıktı canım. Erkenden öğrenmen iyi olmuş. İlaç kullanırsın bişeycik olmaz. Sende guatr varmıydı.

canım benim abilerimde de var . Genetikte olabilir bilmiyorum.
eve gelince diğer hamileliğimde ki değerime baktım 36ymış ve o zaman doktor bana hiçbişe dememişti benim haberim yoktu yüksekliğinden şaka gibi.
O zaman cddi bşy deildir meraklanma kuzum. İçini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…