Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba iki gün önce bu silik testi atmıştım bu iki testi de bugün yaptım anında kırmızı çizgi çıktı sanırım hamileyim bilgilendirme amacıyla yaşadıklarımı yazacağım aynı durumu yaşayanlara umut olur belki

Adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ertesi gün testi çöpe atarken ikinci çizginin belirdiğini gördüm silik bir şekilde bende tekrar normal test aldım anından silik çizgi çıktı bu sırada adet belirtileri yaşıyordum karın kasık ve bel ağrısı göğüslerde şişlik ben adet olacağımı sandım herkes bana ilk ilişkide hamile kalınmaz dedikleri için umudum da yoktu bugün ki testler böyle çıktı. Şuan çok yorgun ve halsizim adette olmadım yarın doktora gideceğim böyle bu durum yaşarsanız ışık olsun ben olmayacağını düşündüğüm için kafam rahat diye olduğunu düşünüyorum inşallah en yakın zamanda mutlu haberi alırsınız arkadaşlar şimdiden herkese teşekkür ederim .

Eklentiler

• 9A1563D8-89CD-4C75-9514-C80533DA0299.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 51
Pco yok reglm düzenli. Ailemde diyabet öyküsü var. Aç kalınca hipoglisemi oluyor drek bende. 1 sene olcak 3 aylık şekere baktırmayalı. 2 ay önce açlık baktırmıştm 80 lerde idi.
Benim de annemde çıktı o da beslenme ile düzene soktu benim de reglim kendimi bildim bileli düzenli yumurtlama da görüyorum ovülasyonda ama okuyunca ben de endişelendim doktor da pco insülin direncine değil insülin direnci pco ya sebep olur dedi. Pco da Lh hormonu çok yüksek çıkıyor diye biliyorum bir de fsh/Lh oranı 2,5 tan büyükse pco şüphesi oluyormuş benim 1,06 falan çıkıyor. Bu haftasonu ben de hem güncel hem 3 aylık baktıracağım

Canım benim bu koyuluk ile kese bile görülür bence maşallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin

Hmm onu da düşündüm de kaçırırım diye de korkuyorum ya bende ki bu şans ne böyle canım ya

Sabaha bakarsın canım gelmezse bişey ozaman değerlendirmeye çalış. Öyle deyipte üzme kendini stres de çok yapıyorsun onun etkisi de olabilir.

Sabaha bakarsın canım gelmezse bişey ozaman değerlendirmeye çalış. Öyle deyipte üzme kendini stres de çok yapıyorsun onun etkisi de olabilir.
Hiç de stresli değildim kız biliyor musun baya umut ettim bu ay hazırlıklar yaptım falan ama nasip ne yapalım keşke regl olup olmadığımı anlayabileceğim Bi şey olsa ama doktor harici yok

Yaa. Umarım ben de görebilirim bu ay. Bugün ve yarını değerlendirmem gerekiyor sanırım. Akşam tekrar test yaparım olmadı. Belki silikleşmiş olur. Teşekkür ederim cevabın için canım.

Hiç de stresli değildim kız biliyor musun baya umut ettim bu ay hazırlıklar yaptım falan ama nasip ne yapalım keşke regl olup olmadığımı anlayabileceğim Bi şey olsa ama doktor harici yok

Kür falan farklı bişey kullanmadın değilmi. Valla keşke yaptığımız planlar suya düşmese ama oluyor bazen böyle işte

canim bence sen regl oldun herzman kirmizi yogun olcak die bisi yokmus ben bir kez kahverengi lekelenme seklinde pet koymadan 3 gun oldm doktora gittim 1 gun bile olsa regl olarak degerlendirirz gebelik vs yoksa dedi vucut bazen stresten yada ilaclardan farkli tepki veriyor ama eger cok rahatsiz ediyorsa bu durum bi kadin doguma gorun hemen ilsiki yasama bence bu durumdayken esininde seninde enfeksiyon kapman yuksek olasilik olur

Off offf hayaaat beni neden yoruyorsun şarkısını kendime armağan etmek istiyorum o zaman bu akşam ilişki olmasın yarın ı bekleyim şu sıra doktor a gidemem virüs çok arttı mahalle de.. Sağol canım

Off offf hayaaat beni neden yoruyorsun şarkısını kendime armağan etmek istiyorum o zaman bu akşam ilişki olmasın yarın ı bekleyim şu sıra doktor a gidemem virüs çok arttı mahalle de.. Sağol canım
aynen yarina kadr gozlemle kendini malesef virusden dolayi elimiz kolumuz bagli ama biyandanda gitmemiz gerekiyor onlemini alip gidersin ihmal etme devam ederse

aynen yarina kadr gozlemle kendini malesef virusden dolayi elimiz kolumuz bagli ama biyandanda gitmemiz gerekiyor onlemini alip gidersin ihmal etme devam ederse
Bi alet olmalı ya regl olduk mu olmadık mı bilmek için.. Ovulasyon da yarın a pik olacak gibi çıktı regl zamanı çok silik çıkması gerekmez miydi canım

Bi alet olmalı ya regl olduk mu olmadık mı bilmek için.. Ovulasyon da yarın a pik olacak gibi çıktı regl zamanı çok silik çıkması gerekmez miydi canım
senin ovulasyon testini gormedim ama kesin olarak hamile olma olasiligin yok dimi suan yani bahsettigin kanama yerlesme kanamasi falan olma olasiligi ben henuz beta hcg 45 iken ovulasyon yaptim merakimdan ikiside ayni koyulukda cikmisti

senin ovulasyon testini gormedim ama kesin olarak hamile olma olasiligin yok dimi suan yani bahsettigin kanama yerlesme kanamasi falan olma olasiligi ben henuz beta hcg 45 iken ovulasyon yaptim merakimdan ikiside ayni koyulukda cikmisti
Canım regl im 4 ağustos da bitti 6 ağustos ve iki gün önce ilişki oldu sadece zaten regl biteli 12 gün oldu daha yani yerleşme kanaması için uygun değil bu süre

Ovulasyon testim bu şekilde bugün

Eklentiler

• _20200816_171256.JPG
    51,3 KB · Görüntüleme: 49
  • _20200816_171640.JPG
    93,2 KB · Görüntüleme: 38
Canım regl im 4 ağustos da bitti 6 ağustos ve iki gün önce ilişki oldu sadece zaten regl biteli 12 gün oldu daha yani yerleşme kanaması için uygun değil bu süre
ben kizima regl bittigi gun hamile kaldimyani olmiycak diye bisi yok ama bu ara kanama dedigim gbi bir cok sebebi olabilir ve belkide regl oldun bunun icin kesinlikle yarin gorun doktora gorun bence ihmal etme

ben kizima regl bittigi gun hamile kaldimyani olmiycak diye bisi yok ama bu ara kanama dedigim gbi bir cok sebebi olabilir ve belkide regl oldun bunun icin kesinlikle yarin gorun doktora gorun bence ihmal etme
Canım yarın değil öbür güne randevu buldum o zaman mı gitsem yoksa beklemeden yarın özel e mi gitsem?

Canım yarın değil öbür güne randevu buldum o zaman mı gitsem yoksa beklemeden yarın özel e mi gitsem?
valla sen bilirsin ben ozele gidiyorum devlette hic bi zmn derdimj dinleyen bi doktor bulamadigim icin yillardir gittigim sabit doktorm var ben bole bi durumum olsaydi beklemezdm randevuyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…