Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar regli düzenli olan Ovülasyon testlerinde yumurtlama çatlama gören birinin pco olabilme olasılığı var mı bilgisi olan var mı?

Gynositol le başladım diye yumurtlama umarım erken olmamıştır çünkü düne göre testimin rengi açılmış testim az diye regl 14. Gün yapmaya başladım normalde 20. Gün yumurtluyorum diye ama umarım kaçmamıştır kızlar ilaç aldım diye erken olmuş olabilir mi?? dün ve bugün ki testleri atıyorum kızlar

Eklentiler

• DSC_0365.JPG
    100,3 KB · Görüntüleme: 41
  • DSC_0364.JPG
    87,1 KB · Görüntüleme: 70
Daha önce denemişmiydin. Bazılarının bazı değerlerini yükseltiyormuş ama
İlk seneler denemiştim ondan sonra bıraktım . Farkli farkli otlar tukettim durdum . Simdi tekrar iceyim dedim
[/QUOTE]
Bence sen doktora bi git canım hemen bir şeyler içme

4 gün geçmişti canım baş ağrısı sol kasık ağrısı bel ağrısı vardı galiba yerleşiyordu sıpa

Kızlar adet günüm dün idi test bu şekilde çıktı kan değerim ise 11.69 sizce durum nedir yükselir mi acaba

Eklentiler

• E71C6419-8097-44D1-A394-5990A8CC8608.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 82
İlkide pik sayilmaz ama kacirmis olabilirmsiniz yani 1 2 gun once belki pikti.Cunku baya C kadar kirmizi oluyor T sonra gittikca azalip tamamen siliklesiyior.

Hadi ya nasıl anlaşıldı canım karından ultrasonda mı belli oldu? Yoksa hormon değerlerine göre mi yorumladı? Benim lh=5,28 fsh=4,93
vajinal ultrasonda gordu hormon degerlerim normaldi doktorda sasirdi hatta polikistik gorunumlu dedi ama gebelige engel degilmis

İlkide pik sayilmaz ama kacirmis olabilirmsiniz yani 1 2 gun once belki pikti.Cunku baya C kadar kirmizi oluyor T sonra gittikca azalip tamamen siliklesiyior.
Yok pik olmadığını biliyorum canım da Bi kaç gün önce pik oldu da tam çatladı silik zamana mı denk geldim diye düşündüm dün e göre bugün Bi tık daha silik olunca. İlaç aldım bu ay yumurtlama erken olmamıştır inşalah yoksa kaçırdım demektir. Ya da belki anlık Bi lh dalgalanması oldu bilemiyorum. Regl nin 14. Günü başladım ovulasyon a biter bitmez değil hep 20. Gün falan oluyordu diye ama bekleyip göreceğim

Bende şu ovülasyondan bi anlasam :) benim bu ay yumurtlamam hiç olmadığı kadar geç oldu. Hemen olumsuz düşünme belki seninde geç olacaktır

Ya hemen neden bu kadar modunu düşürdün yapmaya devam et canım bence yakalayacaksın.
Yok canım ondan değil az önce lavaboya gittim iç çamaşırım da biraz leke vardı şaşırdım peçeteye rengi çok çok açık sulu pembe akıntı geldi regl Olcam diye çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…