Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eğer bir şey nasibin değilse bin taklada atsan nafile, nasibinse kılını kıpırdatmasanda o gelir seni bulur. Aslında hayat bundan ibaret. Her sey allahtan. Yapıcak bir şey yok. Ben 1-2 saate unuturum gider bile hep böyle oluyor. Ovulasyon testlerinide bir daha yapmayı düşünmüyorum. Sanırım en güzeli akışta kalmayı başarabilmek.. Bu arada güzel haber alan arkadaslar, sizleride tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Erken gebelik testi regl kaç gün varken yapılmalı? Benim bata 3 gun var yaparsam çıkar mı ? Üç Gün önce kan da beta 2.61 çıkmıştı doktor çok erken şuan gebelik gözükmüyor dedi testi yarın yapmalı miyim

Seni o kadar iyi anlıyoruz ki o boşluğu bizde yaşıyoruz sen o bu su kim olursa olsun bu kk uyelerinden herhangi biri regl oldum cümlesini kullanınca sanki ben olmuşum gibi biri hamileyim diyince ben hamileymişim gibi seviniyorum seviniyoruz. Sakin ümidini kesme rabbim en güzel zamanda en güzel şekilde verir hiç beklemediğin anda inşallah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

canım benim.. Amin

Uzun zamandır yoktum hamiş arkadaşlarımı tebrik ederim Rabbbim hayırlı zamanda sağlıklı şekilde çocuklarınızı almayı nasip etsin kucağınıza azzzecim görünce de senin için de çok sevindim baya sürpriz gibi oldu

Onca testt yaptım ki inanamıyorum canim ya. Kac yıl sonra olunca insan nasil tepki verir onu bile bilmiyorum .. kan testinden sonra yazarim canim .. inşallah gördüğümüz gibidir , testende guzel bi sonuc alirim
Allah gönlüne göre versin canım inşallah sağlıklı bir gebeliktir ve bebişin seninledir

Aynen canım stoprak 5 yıldır bekliyordu, fakat sadece ımpryl değil birkaç şey daha kullandı, omepa Q10 de ekleyebilirsin balık yağı ve koenzım Q10 var içerisinde.

Normalde çıkması gerekir ama yumurtlama zamanı biliyor musun

Kızlar bir şey soracağım reglin 3. Günü hormon testi yaptırdım Lh fsh e2 hormon değerlerim normal prolaktinim 38 çıktı (referans aralığı 2-29) doktor bu değerin hamile kalmayı engellemeyeceğini ilaca gerek olmadığını söyledi, başka bir doktora söyledim o da riskli bi değer değil dedi bu tarz bi durum yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…