Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hamile miyim test silik ciktida
canim bende yaklaşık 1 saat once gebelik testi yaptım benimde silik cikti .. ama kizlar gebeligin olduğunu söylediler , cok heyecanlandim .. 😍
En yakin zamanda kan testine gideceğim , bence sende de var birseyler kesin emin olmamiz icin gidip kan testi verelim 🙏
Umarim bebislerimiz bizimledir 😇🙏

Canım 2 3 kere daha testi denemek
canim bende yaklaşık 1 saat once gebelik testi yaptım benimde silik cikti .. ama kizlar gebeligin olduğunu söylediler , cok heyecanlandim .. 😍
En yakin zamanda kan testine gideceğim , bence sende de var birseyler kesin emin olmamiz icin gidip kan testi verelim 🙏
Umarim bebislerimiz bizimledir 😇🙏
İstiyorum haftaya hastaneye kontrole giderim

Canım sen tüp bebek e mi başlayacaksın bu ilaç tüp bebek öncesi veriliyor diye biliyorum
Yok tatlım femaraya baslayacaktık ama hsg cekilmeye karar verdim hsg çekildiğim için hemen tedavi uygulayamam dedi dedi glukofen ve bu ımpryl verdi aslında ınofolic veriyordu sonra yada dur Baska yazıcam bu daha iyi dedi sadece ben anestezili cekildim hsg cok ta dinlenemediğimden dolayı sersem gibiydim bu ilaç hakkında hiç bişe soramadan cıktım odadan cok merak ediyorum etkisini bılgı bulamadım forumda bu kadar pahalıysa baya iyi birşey olsa gerek

14.günüm ve az önce regli oldum :) yoruldum, sıkıldım, bunaldım.. Ne üzülüyorum ne ağlamaklıyım içimde sonsuz bir boşluk var sadece. Biliyorum bu bir başarı ya da başarısızlık değil ama kesinlikle öğrenilmiş çaresizlik halini almaya başladı.
inan yalnız değilsin hemen hemen bu topikteki
herkes senle aynı duyguları paylaşıyor, sağlık olsun deyip önümüze bakmaya alıştık. inşallah bizim de güleceğimiz günler yakındır,sağlık olsun vardır rabbimin bildiği diyip motive oluyorum ben

14.günüm ve az önce regli oldum :) yoruldum, sıkıldım, bunaldım.. Ne üzülüyorum ne ağlamaklıyım içimde sonsuz bir boşluk var sadece. Biliyorum bu bir başarı ya da başarısızlık değil ama kesinlikle öğrenilmiş çaresizlik halini almaya başladı.
Hepimiz aynı durumdayız gerçekten. Buralardan birbirimize destek oluyoruz en azında biraz da olsa işe yarıyor. Kafanı dağıtıcak bir şeyler yapmaya çalış. Umarım hepimiz sırasıyla burda birbirimize güzel haberlerimizi veririz. O güzel günler de gelecek ben yürekten inanıyorum🙏🏻

X