Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
14. Gun pik olmus gibi yapmaya devam et siliklesirse pik demektir ayrica testi ilk yaptiginda ilk olarak t cizgisi beliriyorsa pik demektir canim
Him ozaman pik canim ilk o cikti sonra c cikti tabi t cok koyu durmuyor gibi bu ay niye boyle oldu anlamadim pik bile net olmuyor gerci olsa ne olur birde ciban benzeri birsey cikti bugun bu ay simdiden cop oldu

Merhaba herkese hamile olanlara maaşallah Rabbim kucağınıza sağsalim almanızı kucağımızı doldurmayı nasip etsin inşallah ben ve benim gibi hamile kalmak isteyen annelerde tez vakitde anne olmayı nasip etsin inşallah hayırlısı olsun hakkımızda güzel mutlu günlerimiz olsun

İnşallah hamilesndir bnimde gelmedi ama sabah adet ağrısı gbi agrm vardı oturdum agladm regl olfum oldum dıye olmamşm ama olcm galba 2 gün geçti şuan umudum yok ama
İnşallah olmasın canım sorma benimde belim çok ağrıyo şuan bugün işlendim evde baya kasığımda ağrıyo ama hala gelen giden yok

Benimde bitti adetim bugün daha dogrusu kimyasal gebelik elimde 10 tane ovu testi var salı günü başlayım diyorum yapmaya

Him ozaman pik canim ilk o cikti sonra c cikti tabi t cok koyu durmuyor gibi bu ay niye boyle oldu anlamadim pik bile net olmuyor gerci olsa ne olur birde ciban benzeri birsey cikti bugun bu ay simdiden cop oldu
Bu koyulukta pik icin yeterli oluyor buyuk ihtimalle birkac saate t cizgidi daha koyu olacaktir herkesin de ayni olmayabiliyor onemli olan bu koyuluktan sonra siliklesmesidir canini sikma canim degerlendirebiliyorsan pik gununu ve catlama gununu mutlaka degerlendir hersey gonlune gore olsun insallah

Tesekkurler gulum hayirlisi artik

Kızlar bata 7_8 gün kaldı. Bugün alt karnım sızlıyor gibi ağrıyor, ve bugün wc de peçeteye gelen akıntım değişikti ama afedersiniz elime aldım inceledim aynı beyaz sümük gibiydi ve uzuyordu. Ve bugün kendimi çok yorgun hissetmeye başladım böyle sürekli uykum varmış gibi. Yani eğer varsa bişey böyle olurmu hamile arkadaşlar sizlerde bu uyku hali nezmn gelmeye başladı?
Ben bu ay bi jel kullandım ondan mı geldi o akıntı o şekilde ? Bide prolaktinim çok az yüksekti diye bu ay doxtinex hap kullanmıştım bundan mıdır?

canım benim uyku halim adete bi kaç gün kala basladı

Dediğin akıntı yumurtlama canım bence değerlendir bu günü

Ovulasyon kullandın mi canım yumurtan çatlayınca da akıntı o şekilde oluyor. Sen yine de bir kaç gün daha değerlendir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…