Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar Yaklaşık 2 Aydır Yoktum beni hatırlar mısınız acaba bilmiyorum :KK70: Okuyamadım herşeyi ama direk en başta hamişleri gördümm Çok sevindimmm ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) Azze Azze Özellikle kuzum sana cok mutlu oldum şaşırdım baya girmiyordum kz nasıl olduu anlatsana :)))

Kızlaar Yaklaşık 2 Aydır Yoktum beni hatırlar mısınız acaba bilmiyorum :KK70: Okuyamadım herşeyi ama direk en başta hamişleri gördümm Çok sevindimmm ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) Azze Azze Özellikle kuzum sana cok mutlu oldum şaşırdım baya girmiyordum kz nasıl olduu anlatsana :)))
o kadar sohbet ettik unuturmuyuz hic :) evet canım cok sükür rabbim nasip etti❤ bişe yapmadım acıkcası sadece ovulasyon testi kullandım o kadar canım😊

o kadar sohbet ettik unuturmuyuz hic :) evet canım cok sükür rabbim nasip etti❤ bişe yapmadım acıkcası sadece ovulasyon testi kullandım o kadar canım😊
Kuzum inan çok sevindim ya bayadır girmiyordum buraya biraz psikolojik açıdan düzelmem gerekti ve çok yoğundum.. canım benim Çok Şükür Sağlıkla Gelsin Bebişin İnşallah Anne Adayı oldun maşallah:anneadayı:

Benim hikaye uzun kuzum ya dinlenmem gerekti diyelim kafa yoğunluğu iş güç herşeyin üst üste gelmesiyle biraz uzak kaldım işte özlemişim amaaa sizi :)))
Bomba gibi dondum diyosun ❤️tekrardan hosgeldın aramıza.. Ben demirbaşı oldum buraların artık😂

Bomba gibi dondum diyosun ❤tekrardan hosgeldın aramıza.. Ben demirbaşı oldum buraların artık😂
Aynen canım birazda öyle oldu çok şükür geldik yanlız değişik gelemedim gene aynı :KK70: yok bişe yani olmadı.. Kısmet artk Umursamıyorum ne zaman olursa saldım :KK70: İyice Ele aldım Topiği diyosunnn :KK70:

Kızlar malum bayram a denk geldi baktıramadım prolaktin im sanırım yüksek pko hastalarında hep yüksek olurmuş ya bu da gebeliği engellermiş sanırım bunu ne ile düşürürüm bitkisel bilen var mı?

Kizlar bir yorum yapin IMG_20200808_154100.jpg

Merhaba kızlar yardımınıza ihitiyacım var spermiyogram testi yaptırdı eşim ve biz bir şey anlamadık bu testten anlayan birisi varsa yorum yapabilir mi ortam çok kötüymüş düzgün yapamadım dedi çok az geldi dedi

Eklentiler

• DEE5C0CE-34AC-417D-B7ED-9ABC668F9866.png
    DEE5C0CE-34AC-417D-B7ED-9ABC668F9866.png
    261,7 KB · Görüntüleme: 54
  • E0504529-1E62-4501-8E54-6EADFCA03125.png
    E0504529-1E62-4501-8E54-6EADFCA03125.png
    303,1 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba kızlar yardımınıza ihitiyacım var spermiyogram testi yaptırdı eşim ve biz bir şey anlamadık bu testten anlayan birisi varsa yorum yapabilir mi ortam çok kötüymüş düzgün yapamadım dedi çok az geldi dedi
canım ben çok anlamam ama numune az gelmiş galiba diye herşeye bakamamışlar

Kızlar malum bayram a denk geldi baktıramadım prolaktin im sanırım yüksek pko hastalarında hep yüksek olurmuş ya bu da gebeliği engellermiş sanırım bunu ne ile düşürürüm bitkisel bilen var mı?
canım nası düşer bilmiyorum ama dereotu üzüm mısır incir madensuyu soğan kürü stres yükseliyor bunları biliyorum

X