Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inallah dediğin gibidir kuzucum bende çok üzüldüm işe geldim bin parçayım şuan ama gelmedi hala adetim gelse üzülcem gelmese sevincem ama bişi yoksada gelmemesi iyi bişi değil araftayım be Allahım sabır versin :KK43:
Amin canım Allah hepimize sabır versin gerçekten çok yıpratıyoruz kendimizi. Belki hayırlısı başka aya diye düşünmek lazım. Adetin de gelmemiş inşallah geç yumurtladın.

Amin canım Allah hepimize sabır versin gerçekten çok yıpratıyoruz kendimizi. Belki hayırlısı başka aya diye düşünmek lazım. Adetin de gelmemiş inşallah geç yumurtladın.
İNŞALLAH CANIM TEK UMUDUM O :KK43: ŞUAN WC GİTTİM YİNE YOK ŞEFFAF Bİ AKINTI GELDİ ELİME :KK43:

Arkadaşlar merhaba öncelikle bu ay ovülasyon kullandım 28 de çatlama gördüm çatlamanın üstünden 10 gün geçti yani sorum şu ki iki üç gün öncesine kadar göğüs ağrılarım başladı bunlarla birlikte uç kısımları da ağrıyordu ki böyle olunca kesin gözü ile baktım çünkü ilk kimyasal gebeliğimde de böyle olmuştu neyse daha sonra baş dönmesi yaşadım kasık batmalarım var ama en çok adet olacak gibi arada karın ağrım var Bel ağrısı da fazla iki gün önce fena ateş basmıştı ama şuan iyiyim ve bugün de göğüs ağrım yok hafif şiş ama ağrısı kalmamış tek hala uçları ağrıyor oda hafiflemiş akıntım falan da yok ve bugün sabahta baş ağrısı ile uyandım hala da ağrıyor şimdi nedir bunlar bilemedim başım ağrıyınca adet olacam diye düşünüyorum çünkü genelde bende öyle olur ama belirti olarak baş ağrısı da yaşayan var mı diye sormak istiyorum bir de diğer belirtilerimin azalması da normal mi adetime de bi dört beş gün falan var üç kimyasal yaşadım coraspinde kullanıyorum yorumlarınızı bekliyorum

GEÇEN AY GÜNÜNDEN ÖNCE GELMİŞTİ SOĞAN SUYU İÇMİŞTİM BU AYDA İÇTİM AMA 15 GÜN DEĞİLDİ 1 HAFTA İÇMİŞTİM BU AY ÇOĞU ZAMAN GÜNÜNDE GELİRDİ YADA 2-3 GÜN AKSARDI
Bende bu ay sogan kuru yaptim canim bi gun gec geldi. Gelecek ay ovu takibide yaparsin canim belkide gec yumurtladin bellimi olur. Ben bu ay cok uzulmedim sende cok uzulme gunu geldiginde yavrucaginda sana gelir:KK200:

Bende bu ay sogan kuru yaptim canim bi gun gec geldi. Gelecek ay ovu takibide yaparsin canim belkide gec yumurtladin bellimi olur. Ben bu ay cok uzulmedim sende cok uzulme gunu geldiginde yavrucaginda sana gelir:KK200:
inşallah canımıniçi inşallah çok teşekkürler güzel motivasyonun için alayımmı ovü testinden şimdi ?

Kızlaaaar az önce doktor dan geldim.. Durumu anlattım bebeğim öldü dedim yedi ay oldu dedim regl im hep düzensiz ilaçsız olmuyorum dedim yumurta takibi yapmak istiyorum ama pko yanıltıyor dedim....
Dinlemedi bile iki üç yıl olsa neyse daha bir yıl olacakmış Bi şey olmaz dedi, infertilite ye gitmen lazım ama oraya da gitmene gerek yok dedi Bi de üstüne covid zamanı ne çocuğu der gibi laf vurdu toplam iki dk sürdü çıktım gittiğime deymedi.. Yani evine uzak diye büyük hastaneye gidemeyen ya da durumu olmayıp özele gidemeyen ne yapacak bu hastaneler süs diye mi var ben şok

X