Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar bir şey danışmak istiyorum sizlere. pkoluyum 13 aydır olmuyor malesef. sorun yumurtamın kendi kendine gelişmiyor oluşu ve geçen ay femara kullandığım halde gelişmemişti yeterince😔. bu ay gonal f iğne kullanıyorum yumurta şuan 13.5 iki güne büyür inşallah dedi doktorum. şimdi sizlere sorum şu kendi kendine yumurtam gelişemiyor ancak bu iğneyle gelişti o yüzden sizce bu ay aşılama yaptırıp ihtimali arttırsam mı az da olsa.. çünkü tutmazsa tekrar bu iğne ile tedavi olmak beni hem maddi olarak zorlar hem de her ay bu kadar hormon almak vücuda ne kadar doğru bilmiyorum.. kullanmasam yumurta gelişmiyo hiç şansım olmuyo.. yaşım 24 ama umudumun aydan aya azalıyor olması yoruyor beni7 Sizce ne yapmalıyım aşılama için erken mi gereksiz mi?

Sıkıntılarım var diyorsun zaten. Yaptır bence aşılama, ben olsam yaptırırdım yani

Eklentiler

• Screenshot_20200807_070030.jpg
    Screenshot_20200807_070030.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar günaydın. Arka fonu beyaz olan dün sabah diğeri de bu sabahın sizce çatladımı🙄

Eklentiler

• IMG_20200807_071345.jpg
    IMG_20200807_071345.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20200806_070353.jpg
    IMG_20200806_070353.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 37
1 aydır cok isteyip hamıle kalanlar da var eczhnm eczhnm Regen_ Regen_ yildizsavascisi yildizsavascisi
Az mı istiyoruz acaba 🙄🙄🙄
Ben de evlenince on gün içinde kalmıştım kuzum biliyorsun o zaman pko yum hamile kalmam diye rahattı kafam erken zaten diyordum sanıyorum çok istemek değil de stres olmamak çok etkiliyor sonuçta bir ay olmuş bu kızın ne kadar stes olmuş hayalleri yıkılmış olabilir sence tabi ki hiç..

Kızlar günaydın sizi mutlu etmeyi çok isterdim ama yok çıkmadı belkide erken yaptım bilmiyorum ama şuan çok üzgünüm 😭😭😭
Ne desem bilemedim kuzum.. O kadar iyi anlıyorum ki bu ay biliyorsunuz tarlusal kullandım bu ilaç ile çok hamile kalmış diye resmen hamileyim sandım son ana kadar umut ettim sonra yıkıldım ama regl olunca otomatik olarak diğer aya umut bağlamaya başladım.. Umut etmeyelim diyoruz ama yapamıyoruz Bi umut sana da geç döllenme olabilir diyorum kana yeni karışmış idrar da çıkmamış olabilir diye kırmızıları görmeden üzülme lütfen

Ne desem bilemedim kuzum.. O kadar iyi anlıyorum ki bu ay biliyorsunuz tarlusal kullandım bu ilaç ile çok hamile kalmış diye resmen hamileyim sandım son ana kadar umut ettim sonra yıkıldım ama regl olunca otomatik olarak diğer aya umut bağlamaya başladım.. Umut etmeyelim diyoruz ama yapamıyoruz Bi umut sana da geç döllenme olabilir diyorum kana yeni karışmış idrar da çıkmamış olabilir diye kırmızıları görmeden üzülme lütfen
inallah dediğin gibidir kuzucum bende çok üzüldüm işe geldim bin parçayım şuan ama gelmedi hala adetim gelse üzülcem gelmese sevincem ama bişi yoksada gelmemesi iyi bişi değil araftayım be Allahım sabır versin :KK43:

Kızlar Bi topik e bir üye şunu yazmış:

""""""" PCos olup hamile kalınabiliyor benm adetlerim çok düzensiz ve bazen 9ayda bir olduğum bilirim evlenmeden önce maalesef buda rahatsızlık düşük riskini çok yüksek yapıyor ve ben 1.hamileliğimi düşük yaptım 2.hamileliğim 1.5sene sonra doğal oldu oda ama gene düşük tehlikem var çok dikkat edin bunrahatsızlık bebeği sağlıklı bile olsa düşük oluyor""""""""""

Lütfen söyleyin pko nun düşük ile alasını daha önce duyan oldu mu??? Ben hiç duymadım ama son zamanlarda burada çok sık duyuyorum

Kizlar ben bugun adet oldum bu ay da olmadi bekliyisler sevincler umutlar sonuc yine hayal kirikligi mideme birsey oturmus gibi😢😢kimyasal gebelik yasadigim 2 ayda da ruyamda hamile oldugumu gormustum bu ay ruyamda adet oldugumu gordum ve dogru cikti sanirim en buyuk belirti ruyalarimiz umarim bu son adetim olur allah sabreden isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin hus3545 hus3545 canim senden guzel haber duyariz insallah Azze Azze kuzu yeni bat 3 eylul
canımmm bi vakti zamanı var demekki gercekten buna inan. İmtihandayız rabbimde böylr imtihan ediyo sabrımızın mükafatıda cok güzel olsun inşallah

X